Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szwecja - AUDI QUATTRO TEST DRIVE


ACE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pozwólcie na krótkie wprowadzenie.

Posiadane Audi traktuję jako środek do przemieszczania się z miejsca na miejsce szybko, komfortowo i bezpiecznie.

Auto które darzę szczególną troską to OPEL REKORD C z 1970r.

007.jpg

Obecnie jestem w Szwecji i tu Audi pokazuje swoją przewagę. Drogi, bezdroża i temperatura nie przeszkadzają w codziennej służbie.

ImageTD0006.jpg

ImageTD0007.jpg

ImageTD0008.jpg

ImageTD0004.jpg

Powyższe wprowadzenie miało na celu pokazanie że dobrze traktowana B5 daje radę w najtrudniejszych warunkach nawet po 14 latach od opuszczenia fabryki. (Ale o tym to pewnie wiecie)

Wczoraj miałem okazje uczestniczyć w jeździe testowej AUDI QUATTRO TEST DRIVE

Zapisy standardowe prawo jazdy i balonik (Proszę zwrócić uwagę na wykładzinę).

ImageTD0009.jpg

Następnie omówienie programu i zasad bezpieczeństwa, zajęcie właściwej pozycji, technika jazdy)

ImageTD0010.jpg

Oto przedmiot testu (i pożądania):

ImageTD0011.jpg

Omówienie poszczególnych zadań do wykonania już na zamarzniętym jeziorze

ImageTD0012.jpg

I wykonanie:

ImageTD0013.jpg

Pochwała albo wytłumaczenie co robisz nie tak

ImageTD0014.jpg

Jeśli wylecisz poza trasę lub nie jesteś wystarczająco szybki.

ImageTD0015.jpg

A jak już wszystko się pojmie to pozostaje niewiele czasu na zabawę

ImageTD0016.jpg

ImageTD0017.jpg

ImageTD0001.jpg

Następnie zjazd do Hotelu na kawę i wypełnienie ankiety oraz Dyplom :)

ImageTD0002.jpg

ImageTD0003.jpg

Jazdy są darmowe i odbywają się w miejscowości ARE nie wiem jak długo ale jezioro na pewno do kwietnia jest zamarznięte.

Auta użyte w teście to A4 z 3.0 silnikiem diesla wyposażone w opony z kolcami. Nie interesowałem się specjalnie nowościami bo jednak przede wszystkim oldtimery. Ale systemy w tym aucie naprawdę robią wrażenie. W Szwecji miałem okazje testować SUBARU LEGACY OUTBACK, Mazde 6, BMW x530, Mitsubishi Outlandera, L200, Toyotę Hilux, Skodę Fabię, Passata 4 moution no i Volva V70 i V40 niestety przednio napędowe. Ale żadne żadne z nich nie zrobiło na mnie takiego wrażenia ja testowane A4. Wspaniałe właściwości jezdne, w środku zdecydowanie za cicho czułem się zupełnie odizolowany, elektromagnetyczny ręczny zwalniany automatycznie zwalniany podczas ruszania, jak zdusiłem silnik nie usłyszałem tego włączyłem jedynkę i pojechałem dalej auto samo wiedziało, że należy uruchomić silnik, ale hitem było wyposażenie wspaniałe materiały wnętrza no i uchwyt na napoje w który był jak stworzony do trzymania mojego aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś filmik z podobnej imprezy widziałem. Fajna zajawka mimo tego że zimno było :decayed:

Jedno jest pewne - jak następne będzie też Audi to na 100% będzie to Quattrówka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjna akcja takie testowanie, zazdroszcze wrazen!

a co do rekorda... nie mam pytan :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jazda jest darmowa w zamian za poświęcenie czasu na wypicie kawy, podzielenie się wrażeniami oraz najtrudniejsze - wypełnienie jednej strony ankiety.

Z kosztów dodatkowych na to oczywiście prom lub samolot (ok 1200zł), w zasadzie cena porównywalna w zależności od terminu no i jak wcześnie się zarezerwuje podróż, Are leży 715km od Sztokholmu, Można się też tu dostać samolotem do miejscowości Ostersund i taksówką 100km za jakieś 400zł. No i nocleg w hotelu ceny powalają w sezonie doba min 1200zł na szczęście jest sporo pensjonatów za znacznie niższą cenę. Are to takie szwedzkie Zakopane. Jeśli ktoś jeździ na nartach przy okazji może przetestować Quattrówkę.

A po za tym nie sądzę aby było to jedyne miejsce gdzie można przejechać się A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...