Jump to content
IGNORED

[B6 AVB] Gdzie są czujniki płynu hamulcowego i płynu spryskiwacza

lexpar
 Share

Recommended Posts

Kto mi podpowie gdzie są czujniki płynu hamulcowego i płynu spryskiwacza. Nie wiem czy mam, czy też, to co mam, to uboga wersja.

temat zmieniony

masz FIS-a? czujniki plynu do spryskiwaczy powinienes miec na bank. powinien byc gdzies na sciance zbiorniczka. przypatrz sie dobrze...

W autach z FIS'em czujnik poziomu płynu znajduje się w pompce spryskiwacza :smiley:

Kto mi podpowie gdzie są czujniki płynu hamulcowego

Tam gdzie zawsze, znaczy się w zbiorniczku płynu hamulcowego.

Pozdrawiam!

W autach z FIS'em czujnik poziomu płynu znajduje się w pompce spryskiwacza smiley

mi się wydawało, że jest odrębny czujnik...

W autach z FIS'em czujnik poziomu płynu znajduje się w pompce spryskiwacza smiley

no wlasnie. to by nie mialo sensu. informowalby wtedy jak juz plynu braknie a nie ze sie konczy. no i pompa chodzilaby na sucho... cos nie ten teges....

Panowie, pisałem z pamięci :tongue: na przykładzie mojej B5-tki, i tutaj raczej mam rację!Nie ma odzielnego czujnika, jest po prostu inna pompka.

033b8825ae645936m.jpg

Z kolei co do B6-tki, racja jest po waszej stronie :smiley: rzeczywiście jest oddzielny czujnik poziomu płynu.

Zwracam honor :wink:

f092adcd244e37acm.jpg

Z kolei co do B6-tki, racja jest po waszej stronie smiley rzeczywiście jest oddzielny czujnik poziomu płynu.

hyhy, wiedziałem bo już patrzyłem :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7109.msg153731#msg153731

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 09:30 _________________________________________________lexpar zmieniam temat, za takie nazewnictwo są ostrzeżenia...

Co za nikczemna natura :P =>>

W autach z FIS'em czujnik poziomu płynu znajduje się w pompce spryskiwacza :)

Nie można było od razu tak =>>

Z kolei co do B6-tki, racja jest po waszej stronie :) rzeczywiście jest oddzielny czujnik poziomu płynu.

hyhy, wiedziałem bo już patrzyłem :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7109.msg153731#msg153731

:foch::polew:

Pozdrawiam!

Dzięki

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...