Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Passat AVF] Prośba o analizę logów. Passat.


kusztyk

Rekomendowane odpowiedzi

katalizator jest ?

jaki przelot tego auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w logach nic nie wskazuje zebys mial jakis problem z autem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę tam roboty z tym jest... A można go jakoś drutem przekuć? Kiedyś tak przekułem w golfie II i było ok. Koledzy jeszcze zauważyłem z chłodnica paliwa mam coś nie tak... ponieważ jest cala wykrzywiona...[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________Wyciągłem ta rurę z katalizatorem i bylem u takiego mechanika co ma migomata żeby mi to rozbebeszył dmuchał w niego i mówi ze kat jest OK. Ale takie dmuchanie to chyba nic nie daje? Jak ja go mam sprawdzić? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________Katalizator wyciągnięty. Auto dalej idzie tak jak wcześniej :( Już nie wiem co z nim jest... Co jeszcze może być nie tak ? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:50_________________________________________________A jeszcze powiedzcie czy po logach widać ze to jest silnik 130? Bo może ktoś wsadził tam silnik 101?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

101KM nie miały skrzyni 6-cio biegowej,a porównywałeś prędkość z licznika z navi albo z innym autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływka może juz pomału daje o sobie znać wcześniej miałem AJM i jak go kupiłem to ledwie do 180 dobijał jak maluch sie zbierało powyżej 150 nie robiłem wtedy logów nawet o takim czymś nie słyszałem hihih przebieg 150 tys wpadłem na genialny pomysł podmieniłem przepływomierz od kolegi i inna jazda aż mi kierownice wyrywało może to pierwsze oznaki związane z przepływką koledzy powinni odszyfrować to z logów ja na tyle się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...