Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?


kris071287

Rekomendowane odpowiedzi

auto na kompa - napewno jest błąd 00575 przeładowanie, możliwe że 00519 czujnik ciśn doł G71 szwankuje albo N75 sie przycina albo łopatki w turbinie

jak nie bedzie konretnego błędu tylko 00575 to wyczyścić dokładnie suszarke, wypruć kata i na przyszłość nie jezdzić jak dziad tylko pocisnąć czasami niunie to bedzie zdrowsza :wink4:

Komp wykazał błąd 00575...

Wykręciłem zawór N75 mam właśnie go w pokoju... Rozebrałem wygląda na czysty....

Przemyję jutro WD40, i zobaczę....

Turbo też planuję wyczyścić..... Katalizator też wywalę....

Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja słyszę syczenie odkąd wyjechałem z warsztatu po wycięciu katalizatora. Czy może to oznaczać dziurę w dolocie?

pzdr

bez kata turbinka troche bardziej świszczy

dokladnie, może słyszysz świst turbawki, a nie syczenie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świst turbiny słyszę i jest super ale jak dynamicznie przyspieszam to słychać także syczenie

a nie kopci na czarno? obadaj dolot, moze gdzieś masz nieszczelnośc sobie syczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek jade do Rogala ponownie na warsztat. sam sie na tym nie znam. ciut mioże kopci. modle się żeby nie padła turbina[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 10:30_________________________________________________Wczoraj zauważyłem że jak niezbyt dynamicznie przyspieszam to przy ok 2000 obrotów na chwilkę jakby traci moc(na sekunde jakby stracił stabilność przyspieszania) i za samochodem widać czarny dym, a jak przyspieszam dynamicznie to idzie normalnie ale słychać jednak to syczenie. Wcześniej pisałem iż nie dymi ale jednak zauważyłem iż jak wciskam gaz do oporu o kopci cały czas.

Macie pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przycinanie łopatek to groźne jest? da się to doraźnie naprawić?

da sie naprawić czyszcząc turbine a potem tak ją traktować żeby sie juz łopatki nie zapiekały

jednocześnie pozbył bym sie katalizatora

...oczywiście jeżeli to jest przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator wyciąłem i właśnie po wizycie przyktórej wyciąłem katalizator i wymieniona została plecionka wydechu tak się dzieje[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:57_________________________________________________tzn jak traktować kolego bish - kopt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak traktować kolego bish - kopt?

"czcij turbine swą i szanuj albowiem po dłuższej jeździe studzić ją bedziesz a na zimnym silniku niech noga twa nie odważy się buta mocno wciskać. Ciskać zaś musisz ciepłego potwora, bo PSJ nie lubi twojego traktora.

Niemniej dobieraj żwawo buta wychylenie coby sprężarka dawała cisnienie, bo gdy prikazu tego nie zastosujesz kierownice w turbinie wnet zafastrygujesz"

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...