Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czysta seria, a reszta na zdjęciach :)

pOapA.jpg

ptnsS.jpg

T8evi.jpg

a3OT9.jpg

pP_99.jpg

T9nQr.jpg

a4akr.jpg

Opublikowano

Widać ze zadbana . Jeśli możesz zarzuć zdjęcia wnętrza .

dykan

Opublikowano

Jakies plany ?? :naughty:

Opublikowano

wlasnie jakie plany?? daj foty srodka :) auto ok :good: ale o nim nie wiemy... sory tylko to ze jest z 1995r i ze ma 1,6 pod maska :decayed:

Opublikowano

Ładna ładna, fajny kolorek. Zdjęcia też ładne coś pomyśl nad nią bo jak z zewnątrz to zadbana, opisz troche tak jak kolega wyżej pyta jakie plany?

Opublikowano

Może brak planów, a jedynie bezawaryjna eksploatacja. :mysli:

Opublikowano

Witam kolegę.

Ładne autko :wink4: Kolorek mało spotykany, i auto się wyróżnia z tłumu

Można by było przy niej trochę po modzić. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Plany? Hmm.. przede wszystkim ma bezawaryjnie jezdzic, ale jak fundusze pozwola to pewnie bedzie standard czyli szeroko i nisko :D...

Moze tak :D ??

bfhIS.jpg

Jesli chodzi o wnetrze, to posiadam tylko to, ale z czasem pewnie cos dorzuce ;)

qzlAJ.jpg

O aucie w sumie nie ma co sie rozpisywac bo to czysta seria i wlasciwie golas.

Poza ABS, el lusterkami, el szyberdachem nic specjalnego nie posiada... LPG tez nie i nie bedzie :D Radio to fabryczny kaseciak, a A4 ma naklepane prawie 230 000 km!

Aha... no i przydaloby sie z 50KM i 100nm wiecej, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej wziac zdrowe 1.6 niz 1.8T padline :polew:

Pozdrawiam!

Opublikowano

oczywiscie ze lepiej 1,6 :decayed: zobacz ja tez mam ADP :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Bardzo ładne autko, zdjęcia też ciekawe.

Ja mogę podpowiedzieć, że jak zmienisz lampy tylne na przynajmniej po I lifcie i kierunki boczne na białe auto od razu zyska na wyglądzie...

Do tego ładna felga na lato i będzie :banan:

1.6 rulez :kox:

Opublikowano

Ciemna szyba przy tym lakierze tez robi robote :D Pozdrawiam.

Opublikowano

Plany? Hmm.. przede wszystkim ma bezawaryjnie jezdzic, ale jak fundusze pozwola to pewnie bedzie standard czyli szeroko i nisko :D...

Moze tak :D ??

bfhIS.jpg

Jesli chodzi o wnetrze, to posiadam tylko to, ale z czasem pewnie cos dorzuce ;)

qzlAJ.jpg

O aucie w sumie nie ma co sie rozpisywac bo to czysta seria i wlasciwie golas.

Poza ABS, el lusterkami, el szyberdachem nic specjalnego nie posiada... LPG tez nie i nie bedzie :D Radio to fabryczny kaseciak, a A4 ma naklepane prawie 230 000 km!

Aha... no i przydaloby sie z 50KM i 100nm wiecej, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej wziac zdrowe 1.6 niz 1.8T padline :polew:

Pozdrawiam!

To nie martwie sie o ta audice jak dojdzie do modow to bedzie grubas

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne autko, zdjęcia też ciekawe.

Ja mogę podpowiedzieć, że jak zmienisz lampy tylne na przynajmniej po I lifcie i kierunki boczne na białe auto od razu zyska na wyglądzie...

Do tego ładna felga na lato i będzie :banan:

1.6 rulez :kox:

Co do tych lamp, to troche martwi mnie to, ze jesli zaloze te po lifcie, to troche beda sie rzucaly w oczy inne detale, takie jak klamki, progi, czy tez listwa na tylnej klapie, ktore roznia sie od tych po lifcie...

Ale zobaczymy, moze i do tego dojrzeje :D Poki co nie chce robic czegos, co bedzie wygladalo jak "na sile"...

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Vt z tymi felgami jest MIODZIO wiec jaka tam seria :gwizdanie:

Pomalu jak bedziesz wprowadzal male zmiany estetyczne to twoja a4ka nabierze wiekszego wyrazu (fajny grill.lampki przod tyl i ten felunek)

Gratuluje fajnego fyracza!!!!! :good:

Opublikowano

Szyby na beton i to juz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ciemna szyba przy tym lakierze tez robi robote :D Pozdrawiam.

Przy Twoim lakierze najwieksza robote robi V6 :polew: :polew:

Opublikowano

Tez mam 100km, teraz wiem ze to byl blad :(

Opublikowano
  • Autor

Tez mam 100km, teraz wiem ze to byl blad :(

Ja nie powiem, ze 100KM to blad, ale faktycznie przydaloby sie jeszcze z 50KM i ze 100nm. W sumie 1.6 z miejsca daje sobie rade, ale elastycznosc ma wlasciwie zerowa.... i tego mi najbardziej brakuje :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.