Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995


seba2212

Rekomendowane odpowiedzi

Plany? Hmm.. przede wszystkim ma bezawaryjnie jezdzic, ale jak fundusze pozwola to pewnie bedzie standard czyli szeroko i nisko :D...

Moze tak :D ??

bfhIS.jpg

Jesli chodzi o wnetrze, to posiadam tylko to, ale z czasem pewnie cos dorzuce ;)

qzlAJ.jpg

O aucie w sumie nie ma co sie rozpisywac bo to czysta seria i wlasciwie golas.

Poza ABS, el lusterkami, el szyberdachem nic specjalnego nie posiada... LPG tez nie i nie bedzie :D Radio to fabryczny kaseciak, a A4 ma naklepane prawie 230 000 km!

Aha... no i przydaloby sie z 50KM i 100nm wiecej, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej wziac zdrowe 1.6 niz 1.8T padline :polew:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko, zdjęcia też ciekawe.

Ja mogę podpowiedzieć, że jak zmienisz lampy tylne na przynajmniej po I lifcie i kierunki boczne na białe auto od razu zyska na wyglądzie...

Do tego ładna felga na lato i będzie :banan:

1.6 rulez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna szyba przy tym lakierze tez robi robote :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany? Hmm.. przede wszystkim ma bezawaryjnie jezdzic, ale jak fundusze pozwola to pewnie bedzie standard czyli szeroko i nisko :D...

Moze tak :D ??

bfhIS.jpg

Jesli chodzi o wnetrze, to posiadam tylko to, ale z czasem pewnie cos dorzuce ;)

qzlAJ.jpg

O aucie w sumie nie ma co sie rozpisywac bo to czysta seria i wlasciwie golas.

Poza ABS, el lusterkami, el szyberdachem nic specjalnego nie posiada... LPG tez nie i nie bedzie :D Radio to fabryczny kaseciak, a A4 ma naklepane prawie 230 000 km!

Aha... no i przydaloby sie z 50KM i 100nm wiecej, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej wziac zdrowe 1.6 niz 1.8T padline :polew:

Pozdrawiam!

To nie martwie sie o ta audice jak dojdzie do modow to bedzie grubas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko, zdjęcia też ciekawe.

Ja mogę podpowiedzieć, że jak zmienisz lampy tylne na przynajmniej po I lifcie i kierunki boczne na białe auto od razu zyska na wyglądzie...

Do tego ładna felga na lato i będzie :banan:

1.6 rulez :kox:

Co do tych lamp, to troche martwi mnie to, ze jesli zaloze te po lifcie, to troche beda sie rzucaly w oczy inne detale, takie jak klamki, progi, czy tez listwa na tylnej klapie, ktore roznia sie od tych po lifcie...

Ale zobaczymy, moze i do tego dojrzeje :D Poki co nie chce robic czegos, co bedzie wygladalo jak "na sile"...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vt z tymi felgami jest MIODZIO wiec jaka tam seria :gwizdanie:

Pomalu jak bedziesz wprowadzal male zmiany estetyczne to twoja a4ka nabierze wiekszego wyrazu (fajny grill.lampki przod tyl i ten felunek)

Gratuluje fajnego fyracza!!!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam 100km, teraz wiem ze to byl blad :(

Ja nie powiem, ze 100KM to blad, ale faktycznie przydaloby sie jeszcze z 50KM i ze 100nm. W sumie 1.6 z miejsca daje sobie rade, ale elastycznosc ma wlasciwie zerowa.... i tego mi najbardziej brakuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...