Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sportowy zawias


norbi8402

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanie odnośnie sportowych amorów i sprężyn... Czy zamontowanie tak owych ma jakiś negatywny wpływ na resztę zawieszenia tj. wahacze itp. ? Planuje nabyć takie amory które obniżają auto o 40mm i zarzucić do nich felgi 17", czy jest to dobry pomysł? Nie będzie otarć o błotniki itp? Czy jeździ ktoś z was na takiej kombinacji, i jak jest z komfortem? Dużo stracę? Będę wdzięczny za Wasze opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarde sprężynki i amorki - to musi sie przenieść na wytrzymałość elementów zawieszenia, ale to nie jest też tak że za chwile bedziesz musiał wymieniać wahacze, wszystko zależy od tego co tam wsadzisz i po jakich drogach jezdzisz

autko obniżone zawsze bedzie wyglądało lepiej i do tego felga min. 17" - żeby ci nic nie obcierało musisz odpowiednio dobrać rozmiar felg i opon

...ja wybrałem taką opcje że mam niżej 35 mm + fela 17" i zachowałem w miare komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo nie stracisz :wink4: nauczysz sie jezdzic wolniej po dziurawych drogach no i przy podjezdzaniu pod krawezniki :decayed:

biorac pod uwage obnizony zawias musisz sobie przemysleć jakimi trasami sie czesto poruszasz zebys nie miał pózniej jakiegoś utrudnienia. ja równiez mam -40 i na polne drózki da rade sie wbić :kox: na pewno bedzie troszku twardziej ale da sie do wszystkiego przyzwyczaić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno duuuuużo zyskasz tym na wyglądzie i przyczepności autka ale cos za cos napewno komfort jazdy zmniejszy sie, zawieszenie tez ucierpi na tym ale jak bedziesz uważal to bedzie dobrze :good: a i jeżeli wsadzisz jakieś dużo szersze laczki to przyspieszenie troszke znmieszy sie a spalanie podskoczy :tongue4: zależy wszystko od rozmiarów oponek :) ale i tak sie to wszystko opłaca dla tego widoku "nisko i szeroko" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...