Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o stary, to zaloz sobie 19" do A3, poczujesz wtedy roznice.

A6 na 19" jest pewnie bardziej komfortowa niz A4 na 18".

Michale, Ty masz jakieś rozeznanie z tymi felgami i podobnym zawieszeniu. Jak to wyglądało u Ciebie 18" i 19"?

Opublikowano

Jest spora roznica miedzy 235/40/18, a 235/35/19 :wink4:

...ale nie kazdemu przeszkadza.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprzedałem swoje 18".

Teraz szukam ładnych 19" interesuje mnie oklepany wzór RS6, oryginały. :) z "prawie nowymi" oponami. Gdyby ktoś miał namiar na takie. Niech da mi znać!

235/35 a zastanawiam się czy 235/40 wejdą i nie będzie problemów :kox:

Opublikowano

Które RS6 ??? starszy model czy nowszy???? Nowy model ceni się jak na razie wysoko...

Opublikowano

watpie zebys je kupil w normalnych pieniadzach na rynku wtornym.

Opublikowano
  • Autor

Chcę je tylko dlatego,że mogę takie kupić. W środę jadę po nie ;)

Kwestia tylko tego jak będą pasować.

Opublikowano

a, to inna bajka.

jakie maja ET?

Opublikowano
  • Autor

9Jx19 ET 52 ... ale w domu walają mi się dystanse 10mm i 15mm, więc zobaczę jak to będzie pasować. Jeśli będzie ok - będą moje :cool1:

Opublikowano

najlepsze bylyby dystanse 10mm... ale takich nie zalozysz, bo pewnie nie maja pierscienia i kola beda bic.

Opublikowano
  • Autor

Wiosenna felga:

Turbo Twist Black 19"

9Jx19 ET52 + Dystanse 15mm, są na styk.

1374245890_1

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

Teraz tylko prosi sie o wieksze hamulce pod te felgi :naughty:

Opublikowano

to prawda bo przeswit nie lichy bedzie :cool1:

Opublikowano

kozak :naughty:

Opublikowano

Witam

:hi:

Po sporej przerwie i pożegnaniu Żabki (mojej byłej A4 B5 Avancie z 1.9TDI) przyszła pora na coś nowego. A mianowicie to:

(zdjęcia zaraz po kupnie).

71601948.jpg

// Zaraz po zakupie //

buQ_0.jpg

nWp9.jpg

58360941.jpg

rk3GA.jpg

// Kwiecień 2010r //

1000686s.th.jpg

1000687.th.jpg

1000688c.th.jpg

1000689.th.jpg

1000691f.th.jpg

1000692d.th.jpg

1000693l.th.jpg

//Maj 2010r //

28146127.th.jpg

19758935.th.jpg

59759874.th.jpg

72465387.th.jpg

47414373.th.jpg

50509970.th.jpg

53743547.th.jpg

71601948.th.jpg

[br]

/Czerwiec 2010r //

0000038.th.jpg

0000044.th.jpg

/Grudzień 2010r //

dscf0039e.th.jpg

dscf0035ds.th.jpg

dscf0041ec.th.jpg

To zakładam na wiosnę:

Turbo Twist Black 9Jx19 ET52 + Dystanse 15mm.

1374245890_1

--------------------------

Ogólnie autko zadbane, ale nie grzeszy specjalnym wyposażeniem :

- Lakier LY9B (czerń brylantowa);

- QUATTRO ;

Zewnętrzne

- Felunek 18" ;

- Zawieszenie 1BE ;

- Relingi w chromie ;

- Zmiana ramek przy szybach z chromowanych na czarne ; (03.10r)

- Pakiet Ksenon Plus (Bixenon) ;

- Światła dzienne - moduł a'la B7 ; (06.10r)

- Pakiet S4 ; ( od kolegi Flyer )

+ zderzak przód ; (04.10r)

+ zderzak tylny ; (04.10r)

+ grille schwarz czarny mat - góra i dół ; (04.10r)

+ znaczek .... quattro//4 :D ;

- 2x końcówka wydechu Ulter N1-90RS ; (04.10r)

Wewnętrzne

- Pakiet Standard

+ klimatyzacja 2 sferowa ;

+ ABS , ESP ;

+ 6x Poduszka powietrzna (4 +2 kurtyny) ;

+ elektryczne sterowane i podgrzewane lusterka ;

+ elektryczne szyby przednie ;

+ regulowane ustawienie poziomu kierownicy + wspomaganie;

+ immobilizer ;

+ dzielona tylna kanapa z podłokietnikiem ;

+ gniazdo 12V w bagażniku ;

- Pakiet Oświetlenie : 7/10

+ ostrzegawcze czerwone w drzwiach ;

+ kratki nawiewu ; (05.10r)

+ podświetlana popielniczka ; (5.10r)

+ podświetlany znaczek podstawki na kubek ; (5.10r)

(wizytownik 1/2 podświetlenia - dioda z tyłu podłączona, brak plexi przenoszącej światło na przód) ;

+ podświetlany podłokietnik wewnątrz na czerwono ; (5.10r)

+ oświetlenie drążka skrzyni zmiany biegów ; (5.10r)

- Pełny FIS ; (04.10r)

- Pakiet Audi Navigation Plus ( RNS-E ) ; (05.10r)

- Alarm z domykaniem szyb + parę innych zabezpieczających bajerów (już nie standardowych) ;

- Schowek zamykany na klucz ;

- Elek.sterowany odcinek lędźwiowy przy fotelach ;

- Gałka zmiany biegów s-line ;

- Skórzany uchwyt hamulca ręcznego od s-line ; (05.10r)

- Podłokietnik przedni; (5.10r)

- Audi Sound System (9 głośników + Subwoofer) ;

- Dekory S-Line wzór n1k;

- Pakiet Chromik wewnątrz ( ESP, Wizytownik, Podstawka pod kubek ); (06.10r)

A w planach...

szukam listw od eski. bo przydało by sie progi pomalować.

Oryginalna Antenka "rekinek" + 2 kable. kiedyś zamontuje.

- Pakiet Schwarz (ciąg dalszy):

+ kierunki schwarz ;

+ relingi;

- listwy drzwiowe S4 ;

- daszek dla avanta od S4 ;

- plany na przyszły rok:

+ fotele s-line skóra + alcantra ;

+ kierownica multifunkcyjna s-line ;

--------------------------

Usterki ( będę wpisywał, może się komuś przyda? Poczytać z czystej ciekawości ) :

- czujnik światła stop 1K2 945 511RDW ; (padł nagle, zapalił mi wszystkie kontrolki, wpadłem w panikę bo aż tylu na raz nie widziałem :)

(abs,esp,świece) wziąłem VAG, sprawdziłem, że to ten czujnik, zakupiłem w ASO 45zł i założyłem go w 10min - po problemie ) ; (04.10r)

- czujnik samo-poziomowania przedni - używka kupiony za 100zł ; (05.10r)

- poduszki pod silnikiem, padła 1. Ale do wymiany idzie para, ori Lemforder - zamontowane ; (05.10r)

- zawieszenie Lemforder (dolny prosty, łącznik stabilizatora) (06.10r)

- poduszka górna amortyzatora, przód - Lemforder ; (06.10r)

- uszczelnienie wtrysku i nowe wężyki parciane przy okazji - (12.10r)

- linki hamulca ręcznego - do wymiany

- tarcze komplecik, nawiercane + klocki - do założenia.

--------------------------

Pozdrawiam i dziękuje za komentarze, a szczególnie z sugestiami! :hi::good:

ja bym tych za***istych felg nie zamieniał... na te czarne raczej;) ale to moje skromne zdanie, a ile Cię kosztowały tarcze nawiercane??

Opublikowano
  • Autor

dscf0088m.th.jpg

Szybka przymiarka. I zdjęcie do konkursu "największego brudasa roku 2011!" :decayed:

Opublikowano

Mam czarne relingi do sprzedania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czarnych się nie kupuje, mając satynowe na dachu :naughty: ale fakt... progi i relingi trzeba zrobić :embarrassed:

Opublikowano

przestań zajmowac sie pierdołami

hamulce porządne wrzuc jak Ci radził Flyer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.