Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to też... jak znajdę coś ciekawego to się pojawią :wink4: ale to dopiero na lato...

Opublikowano

a co Cie interesuje ?????

coś tam moge znalesc.... :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

coś rozsądnego. Żebym na zimę wrzucił 16" znów :tongue4:

312mm chyba było by ok, na tył nie wiem... na pewno coś większego niż seryjnie. Może jeśli się da, swoje przednie? W ten temat nie zdążyłem się jeszcze zagłębić :disgust:

Opublikowano

wrzucisz na przód nawet 320mm ale musisz miec odpowiednie alufelgi, tył spokojnie 288mm

zmiana na 312 mm jest bezsensownym działaniem

tutaj masz link na strone gdzie sa foty felg które wchodza na 320mm tarcze

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.1335

ogólnie proponuje przeczytac cały ten post, jest bardzo interesujacy dla kogos kto

decyduje sie na SWAP-a

Opublikowano

312mm to on juz ma przeciez :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, w końcu się dowiedziałem jakie mam tarcze :> .

I przeszukując tamten wątek, nie zauważyłem czy da się przenieść tarcze i zaciski z przodu na tył?

Opublikowano

a jakim cudem? :)

nie da sie przodu wrzucic na tyl ;)

Opublikowano

dscf0088m.th.jpg

Szybka przymiarka. I zdjęcie do konkursu "największego brudasa roku 2011!" :decayed:

będzie kosa :good:
Opublikowano

Jak zakładasz takie felgi to zmień relingi i progi w kolor.

Opublikowano

powiem tyle ,że mam też 2,5 tdi ale 163PS :)

I jak słyszę jak inni piszą ,że się psują i wgl .... Mi jakoś chodzi już rok dobrze olej wiadomo wymieniam ...inne potrzebne rzeczy tez i zadnej groznej usterki nie mialem ... Chyba ze chodzi im o silniki 180 PS .

Opublikowano

Piszą bzdury i tyle....... Znam wiele osób które maja 2.5 i są z nich zadowoleni :>

Opublikowano

Piszą bzdury i tyle....... Znam wiele osób które maja 2.5 i są z nich zadowoleni :>

2,5 pewnie zależy od sztuki- mój brat miał B5 z tym silnikiem i do dzisiaj wspomina auto-walnął 50tyś w rok i nic nie dołożył.
Opublikowano
  • Autor

Zależy od sztuki, w skrócie jak kto dbał tak będzie miał. Tak mi się przynajmniej wydaje ;).

Z silnika jestem bardzo zadowolony, zamienić mógłbym go na inne... ale na pewno nie na 1.9TDI :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie... 3.0TDI mnie kusi najbardziej :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 18:29_________________________________________________

/Luty 2011r //

dscf0089q.th.jpg

dscf0090a.th.jpg

dscf0091v.th.jpg

dscf0092b.th.jpg

dscf0093h.th.jpg

dscf0095k.th.jpg

Przedwiosenna przymiarka. Myślę, że nie wyglądają najgorzej :cool1: .

A co do komfortu, to czuć różnice, ale tylko na koleinach i kostce. I drogach z asfaltem wylanym na betonowe komunistyczne płyty... .

Chyba się przyzwyczaję :tongue4:.

Opublikowano

Kiepsko wygląda :thumbdown: robią sie małe :cool1:

Opublikowano

nie widać ich na aucie :confused4:

myślałem że bedzie lepszy efekt-może są ciut za ciemne

Opublikowano
  • Autor

Na żywo widać je bardzo wyraźnie ;). Na zdjęciach też. Tamte może są zbyt małe i dlatego efekt wydaje się kiepski. Zresztą to tym lepiej, że nie zwracają aż takie uwagi na siebie :wink4:.

tu nieco większa fota

dscf0094vu.th.jpg

Na przyszły rok może zmienią barwę, chociaż szkoda ją zmieniać i psuć ori farbę.

Opublikowano

Gik jak to mówią właściciel musi być zadowolony :good:

Opublikowano

ladna felga, ale przod na bank bedzie Ci przycieral :)

pomalowalbys w koncu te progi, bo patrzec se nie da! :disgust:

jakie masz opony?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.