Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] "Pracujące wnętrze"


stojanp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam moją kochaną b6-ke od sierpnia ubiegłego roku.

Przywiozłem ją z niemiec i na początku jeżdziło się bajecznie, pomimo że auto posiada seryjne sportowe zawieszenie. W środku było cicho jak w salonie. Z początkiem jesieni, kiedy temperatura spadła poniżej 10 stopni zaczeły trzeszczeć pierwsze elementy. Podczas ostrej zimy jaka zastała nas w tym roku (tj -20 stopni) Było w miare cicho, a teraz gdy zaczyna się wiosna , temperatura jest powyżej 0 całe wnętrze intensywnie pracuje niemiłosiernie przy tym trzeszcząc.... Czy to normalne przy tych temperaturach ? Czy wam też wszystko tak pracuje w środku ?

Czy da się coś z tym ewentualnie zrobić ? Czy istnieją firmy które zajmują się usówaniem takich trzeszczeń ?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi -

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się tym zajmuję to wątpię,

każdy sobie radzi jak może-nie jesteś sam.

Poczytaj trochę...

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17072.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16534.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja Ci powiem że nie narzekam... a jak z historią autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko coś skrzypi jak przejeżdzam przez np. studzienki kanalizacyjne z tyłu tak jakby w bagazniku i w drzwiach kierowcy i nie mogę wyłapać skąd dochodzi ten dzwięk :disgust:

Reszta ok! tylko te 2 miejsca ale wyłapie je i cos zadziałam :ad::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś z tym ewentualnie zrobić ? Czy istnieją firmy które zajmują się usówaniem takich trzeszczeń ?

Da sie cos z tym zrobic - musisz zlokalizowac i postarac sie usunac

Nie sylyszalem o firmie usuwajacej treszczenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się coś z tym ewentualnie zrobić ? Czy istnieją firmy które zajmują się usówaniem takich trzeszczeń ?

Da sie cos z tym zrobic - musisz zlokalizowac i postarac sie usunac

Nie sylyszalem o firmie usuwajacej treszczenia :polew:

A może to jest dobry pomysł na otwarcie interesu :tongue4:

Tak jak kolega piszę, musisz zlokalizowac i usunąc to samemu bo nikt za ciebie tego nie zrobi.

A tak ogólnie to nie ma się co dziwić, auta nie młodnieją i każda dziura/trasa wpływa na to, ze z czasem plastiki będą trzeszczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sportowe zawieszenie tez w tym nie pomaga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie też to bardzo wkurza, u mnie przy desce koło lewego nawiewu na szybę puka (rzęzi, nie wiem jak to określić) radiem da rady to uspokoić :decayed: ale sama myśl o tym jest wku****jąca. Zrobi się trochę cieplej to trzeba będzie pomyśleć :>

Firma usuwająca trzeszczenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nie smiejcie bo w jakims programie moto bylo o takiej firmie (chyba w angli... )

potrafili kolesia do bagaznika zamknac zeby sluchal, a i mieli pelno kamer i mikrofonow do przyczepiania w rozne miejsca zeby lokalizowac "świerszcza" ;]

mysle ze nie jest to az tak glupie... bo u nas to kazdy warsztat bedzie chcial wymienic polowe samochodu zamiast cos zlokalizowac...

swoja droga myslalem ze Audi to nie trzeszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, to są polskie realia. Auto jest w 100% bezwypadkowe, poprzedni właściciel dbał o nią jak mógł, gdy przyjechałem nią do polski była to poprostu bajka, pomimo sportowego zawieszenia ;) A teraz ... troszkę ponad pół roku a i tak staram się omijać każdą dziurkę :) No ale ... siła wyższa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...