Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwone kreski na liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Koledzy może głupie pytanko ale moze ktos mi wyjaśni po co są czerwone kreski na liczniku przy prędkościach 30km/h, 50km/h, 130km/h??

Wszedzie są normalnie białe na kazdej prędkości tylko na tych 3 są czerwone

Czy to jest zaznaczone tak zeby wiedziec ze 50 to miasto?

130 autobahn (bo u nich to sugerowana prędkość na autostradzie)?

ale po co w takim razie 30??

Wie ktoś?? :)

Opublikowano

Bardzo możliwe,że chodzi o prędkości dopuszczalne a 30 to może po osiedlach :mysli:

Opublikowano

Dla 130 km/h będzie to górna granica prędkości na najwyższym biegu dla uzyskania najmniejszego spalania i optymalnych obrotów silnika. Niestety pozostałych oznaczeń nie pamiętam.

Opublikowano
  • Autor

Dla 130 km/h będzie to górna granica prędkości na najwyższym biegu dla uzyskania najmniejszego spalania i optymalnych obrotów silnika. Niestety pozostałych oznaczeń nie pamiętam.

Tak tylko, ze w golfie II z silnikiem 1.3 i skrzynią 4 biegową też miałem czerwone kreski w tych samych pozycjach więc wątpie zeby w golfie to była optymalna prędkość do uzyskania małego spalania :naughty:

Opublikowano

dopuszczalne prędkosci jakimi można się poruszać w większosci krajów, proste i logiczne

Opublikowano
  • Autor

No mi też sie tak wydaje ale chciałem wiedzeć co inni o tym sądzą :)

Opublikowano

dopuszczalne prędkosci jakimi można się poruszać w większosci krajów, proste i logiczne

30 w Niemczech, 50 w Zimbabwe i 130 w Polsce po zimie :good:

Proste i logiczne

Opublikowano

Dla 130 km/h będzie to górna granica prędkości na najwyższym biegu dla uzyskania najmniejszego spalania i optymalnych obrotów silnika. Niestety pozostałych oznaczeń nie pamiętam.

:polew: :polew: :polew:

dobre dobre...

osiedle, miasto, droga (w normalnym kraju to w większości autostrada)

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 15:53_________________________________________________

dopuszczalne prędkosci jakimi można się poruszać w większosci krajów, proste i logiczne

30 w Niemczech, 50 w Zimbabwe i 130 w Polsce po zimie :good:

Proste i logiczne

:ban::wink4:

Opublikowano
  • Autor

dopuszczalne prędkosci jakimi można się poruszać w większosci krajów, proste i logiczne

30 w Niemczech, 50 w Zimbabwe i 130 w Polsce po zimie :good:

Proste i logiczne

No właśnie to jest na pewno to :naughty:

Tak tylko, ze w golfie II z silnikiem 1.3 i skrzynią 4 biegową też miałem czerwone kreski w tych samych pozycjach więc wątpie zeby w golfie to była optymalna prędkość do uzyskania małego spalania :naughty:

http://allegro.pl/item948985656_okazja_licznik_vw_golf_2.html

Ok sorry mój błąd :) golfem jeżdziłem 8 lat temu więc miałem prawo się pomylić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.