Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z żarówkami.


DanielW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z żarówkami tzn. Do pewnego czasu było wszystko ok kiedy mi się jedna żarówka przepaliła od strony pasażera , kupiłem nowe wsadzam a tu dziwna sprawa prawa żarówka od kierowcy świeci mocno a lewa tak delikatnie żarzy , a gdy uruchomię światła długie(drogowe) od pasażera gaśnie całkiem a od kierowcy świeci tak jak świeciła wcześniej (światłem drogowym) zauważyłem jeszcze jeden objaw ,że na liczniku świeci bardzo delikatnie niebieska kontrolka od świateł drogowych. (oczywiście gdy uruchomię światła mijania bo jak są wyłączone nie świeci się) . Pytanie w czym tkwi problem? Może jakiś bezpiecznik poszedł ? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sprawdze i dam znać. [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 16:35_________________________________________________No i jest problem. Dziś zajrzałem do lampy gdy na krótko podłączyłem kabelkiem minus od akumulatora i do żarówki zaświeciła się (czyli brak minusa w lampie) jednak szukałem po przewodach i dużo nie zdziałałem przewód kończy się za boczkiem karoserii a tam już ręki nie włożę . Próbowałem kostkę coś poczyścić bo może tam nie łączy ale bez żadnych efektów.. Wiecie może za co teraz się zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...