Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy norkowóz:

Audi A4 B6 2003r. S-line, Pro line

wewnetrzny pakiet S-line

park tronic

4 szyby w pradzie

rolety w tylnych boczkach

czujnik zmierzchu

coming/leaving home

lusterko fotochrom

pelny FIS + NAVI

mody:

radio Alpine + wzmacniacz JBL + skrzynka MTX

gwint KONI z regulacja twardosci

turbo BRD

FMIC

listwy na progi S-line

zderzak przedni S-line

listwy S4

podwójny wydech od 1.8T

dokladka tylnego zderzaka S-line na dwa wydechy

lotka na tylnej klapie S-line

p1040288p.jpg

p1040300i.jpg

p1040293a.jpg

p1040290t.jpg

Opublikowano

miałem okazję już jechać :kox:

aż się prosi o softa i moc w granicach 200km :decayed:

ale Marek wierzę w Ciebie bo fajne autko :)

Opublikowano

bardzo fajne auto :good:

Opublikowano

fajny kolor i fotele :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki

fajny kolor i fotele :good:

mnie tez sie te fotele podobają i dlatego go kupilem :>
Opublikowano

przeczytalem "nerkowoz" :polew:

Opublikowano

ja też go widziałem....ale norka jeszcze nie dał sie nim objechac :wink4: a poza tym dużo lepiej wygląda w rzeczywistości niż na fotkach

Opublikowano
  • Autor

aż się prosi o softa i moc w granicach 200km :decayed:

170km narazie wystarczy :wink4: tak zeby szlo jeszcze podniesc moc jak bedzie malo :>
Opublikowano

170km narazie wystarczy :wink4: tak zeby szlo jeszcze podniesc moc jak bedzie malo :>

i wystarczy Ci jak będziesz dostawał od b5 z AFN'em? :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

no dobra SoMeS, przekonales mnie :tongue4:

Opublikowano

no dobra SoMeS, przekonales mnie :tongue4:

mów kiedy mam wpadać to wyrezamy u Ciebie FMIC i przy okazji u mnie ten filterek i BRD :decayed:

Opublikowano

Auto jak auto :)

Bijecie kolejny rekord dlugosci watku..? :gwizdanie:

Opublikowano

Auto jak auto :)

Bijecie kolejny rekord dlugosci watku..? :gwizdanie:

coś Ci się nie podoba? :cool1:

Opublikowano

Jak macie urzadzac pogadanke to wypraszam was na GG :decayed:

Opublikowano

Jak macie urzadzac pogadanke to wypraszam was na GG :decayed:

powyższe posty dotyczyły przyszłych modów więc daruj sobie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no dobra SoMeS, przekonales mnie :tongue4:

mów kiedy mam wpadać to wyrezamy u Ciebie FMIC i przy okazji u mnie ten filterek i BRD :decayed:

FMIC bedziemy rezac po zmianie zderzaka, bo w ori zderzaku sie chyba nie zmiesci :wink4:
Opublikowano

FMIC bedziemy rezac po zmianie zderzaka, bo w ori zderzaku sie chyba nie zmiesci :wink4:

mniejszy jest niż ta moja 20tka chyba? :mysli: wydaje mi się że po lekkim podcięciu powinien wejść :good:

Opublikowano
  • Autor

zderzak i tak bedzie inny wiec poco ciąć ori :wink4: moze sie sprzeda

Opublikowano

zderzak i tak bedzie inny wiec poco ciąć ori :wink4: moze sie sprzeda

aaa to tego mi nie mówiłeś? :cool1:

s-line?

Opublikowano
  • Autor

zderzak i tak bedzie inny wiec poco ciąć ori :wink4: moze sie sprzeda

aaa to tego mi nie mówiłeś? :cool1:

s-line?

w pierwszym poscie gdzieś tam napisałem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.