Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki :good:

Opublikowano

Norka, nie masz problemów z przeglądami za FMIC w NL?

Szukałem ori Avus'ów 17" 8J ET35, ale dostać takie graniczy z cudem.

Opublikowano

Szukałem ori Avus'ów 17" 8J ET35, ale dostać takie graniczy z cudem.

eeee tam :decayed: Ja kilka miesięcy temu kupiłem można powiedzieć nówkę sztukę z zapasu za 200 zł :wink4: a komplecik dorwałem od kumpla :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Norka, nie masz problemów z przeglądami za FMIC w NL?

w NL wszystko jest dozwolone :decayed: np. hidy w zwyklych lampach, albo przelotowy tlumik, zeby tylko nie byl dziurawy po drodze :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:06_________________________________________________po półrocznej przerwie pochwale sie nowymi modami :decayed:

tlumik od 1.8T i listwy S4

21746df64e02c4df.jpg

cieżko zrobic samemu i w takich warunkach, ale niema rzeczy niemozliwych :decayed:

940eb78e6fdf6471.jpg

509a950c93297a8a.jpg

musze jeszcze gdzies dorwac dokladke na dwa wydechy najlepiej S-line i to by bylo jak narazie na tyle z modów zewnetrznych

650387dd80b12a03.jpg

ce846ce27b5d1637.jpg

Opublikowano

no norka to teraz pojechałes po bandzie :good: wydech podszedł bez problemowo?

Opublikowano
  • Autor

Byl maly problem bo gość nie mógl znalezc kuriera który przewiózl by to w calosci i przeciol rure od prawego tlumika

w poniedzialek zalozylem wydech na zlączce, wczoraj poprawialem go bo bylo nierówno a dzisiaj go zdemontowalem i kolega mi to zespawal i teraz jest :good:

4d6cfa8a4361c6bb.jpg

Opublikowano

Tak patrze na te felgi i na bialo tez by sie niezle prezetowaly.... :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema Norka fajna sprawa te dwa wydechy ja tez wruciłem na A4 B6 w Q :> fajna sprawa jednak audi to audi a nie passat pozdrawiam.

Opublikowano

A tak ogolnie to nie szykuje sie jakaś impreza? :)

Opublikowano
  • Autor

Siema Norka fajna sprawa te dwa wydechy ja tez wruciłem na A4 B6 w Q :> fajna sprawa jednak audi to audi a nie passat pozdrawiam.

ja wiedzialem ze tak bedzie :decayed: wlasnie wczoraj sie zastanawialem czy Ty masz jaszcze tego paska czy nie, znajac Ciebie to tym AUDI-kiem tez dlugo nie pojezdzisz :>

A tak ogolnie to nie szykuje sie jakaś impreza? :)

tak, za jakies trzy godziny robimy z SoMeSem grilla nad woda w Willemstad, :kox:
Opublikowano

cool, a co za tydzien robicie? :kox:

Opublikowano

No tym audikiem raczej pojezdze duzej bo jest wszytko to co chcialem no i Q :naughty: i niesamowicie piekny kolorek z palety S4 :>

Opublikowano

No tym audikiem raczej pojezdze duzej bo jest wszytko to co chcialem no i Q :naughty: i niesamowicie piekny kolorek z palety S4 :>

pochwal się!!

Opublikowano
  • Autor

cool, a co za tydzien robicie? :kox:

a co bys chcial zebysmy robili? :decayed:
Opublikowano

No wiesz...- jest 11 Wrzesnia... MTV ma chate wolna..... Miriami jest na Polonia Palais... :kox: :kox: :kox:

http://www.polonia-palais.de/polonia.html

Opublikowano

470148127f933c1cm.jpg

nowy nabytek :>[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 16:54_________________________________________________Może byc Norka??

Opublikowano
  • Autor

470148127f933c1cm.jpg

nowy nabytek :>[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 16:54_________________________________________________Może byc Norka??

:good: wpadnij kiedys na spota pochwalic sie
Opublikowano

Ok bede w NL po 20tym wrzesnia to sie odezwie pozdro.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Norka jakiś aktual by się przydał :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.