Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norka wszystko pięknie... ale felgi mi się nie podobają szczerze mówiąc i moim zdaniem nie pasują.. ale ważne, że Tobie się podoba :good:

Opublikowano

Ale leżą na glebie :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

ładnie autko siedzi na glebie. :good:

teraz jeszcze tylko pasuje jakies ładne koło bo to obecne nie bardzo pasuje.

ile kolego taki gwint koni?????????

Opublikowano
  • Autor

SoMeS, dzieki za wrzucenie fotek :notworthy:

Od razu inna jazda, chociaz niewiem czy nie utwardze amortyzatorów bo jeszcze jest troche miekkawo :mysli:

Opublikowano

SoMeS, dzieki za wrzucenie fotek :notworthy:

Od razu inna jazda, chociaz niewiem czy nie utwardze amortyzatorów bo jeszcze jest troche miekkawo :mysli:

:hi:

regulacja twardości fajna sprawa :)

Opublikowano
  • Autor

narazie musze jaszcze na tych felgach pojezdzic, bo ostatnio to juz chyba troche za duzo kasy wydalem a czeka mnie jeszcze wymiana sprzegla+ 2mas i zastanawiam sie nad skrzynia z dluzszym przelozeniem :>

Gwint kosztowal niecale 1000€

Opublikowano

zastanawiam sie nad skrzynia z dluzszym przelozeniem :>

a ja nad Twoją :decayed:
Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie nad skrzynia z dluzszym przelozeniem :>

a ja nad Twoją :decayed:

jak cos znajde i bedzie pasowac to niema sprawy :wink4:
Opublikowano

jak cos znajde i bedzie pasowac to niema sprawy :wink4:

będziemy myśleć jak dojdzie do czegoś więcej niż planów :)
Opublikowano
  • Autor

dopiero obnizylem i juz musze podniesc :kwasny: autko musi pójsc o minimum 2 albo 3 cm w góre :confused4: bo nieda sie lewarkiem pod spód wiechac :kox:

Opublikowano

dopiero obnizylem i juz musze podniesc :kwasny: autko musi pójsc o minimum 2 albo 3 cm w góre :confused4: bo nieda sie lewarkiem pod spód wiechac :kox:

nie rób tego :no:

będę Ci go podnosił za błotniki ale nie kręć tym gwintem już :cool1:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

modów ciag dalszy :>

f2a151990c4c3762med.jpg f2a151990c4c3762m.jpg

jak dobrze pujdzie to jutro dojdzie FMIC :>[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 22:02_________________________________________________

dopiero obnizylem i juz musze podniesc :kwasny: autko musi pójsc o minimum 2 albo 3 cm w góre :confused4: bo nieda sie lewarkiem pod spód wiechac :kox:

nie rób tego :no:

będę Ci go podnosił za błotniki ale nie kręć tym gwintem już :cool1:

:decayed:

SoMeS, musialem go podniesc bo tak nie dalo sie jezdzic :wink4:
Opublikowano

ta dokładka z s-line'a robi robotę :)

czekam aż będzie w kolorze i znikną chromy :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

po wizycie w Dynosoft :decayed:

71bd938e80409eeemed.jpg 71bd938e80409eeem.jpg[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 19:08_________________________________________________

Norka wszystko pięknie... ale felgi mi się nie podobają szczerze mówiąc i moim zdaniem nie pasują.. ale ważne, że Tobie się podoba :good:

ładnie autko siedzi na glebie. :good:

teraz jeszcze tylko pasuje jakies ładne koło bo to obecne nie bardzo pasuje.

a jakie felgi by pasowaly do mojego AUDI-ka ? :mysli: mysle o starym modelu RS6 18''
Opublikowano

mysle o starym modelu RS6 18''

jak najbardziej :good: :good: :kox: ten wzór zawsze będzie mi się podobał :decayed:

Opublikowano

Ten wzór jest kultowy, na pewno ładniejszy niż oklepane rs4 (chociaż w 19" zawsze będzie mi się podobał, po niżej to już kwestia gustu :gwizdanie:).

Opublikowano

Norek bierz takie jak ja mam. Ewentualnie 19-stki, jak u Adamooo

Opublikowano
  • Autor

stare RS6 jakos bardziej mi podchodza :tongue4: o 19" nawet nie mysle, bo niedlugo przeprowadzamy sie spowrotem do PL :dance2: i bede jezdzil po polskich drogach

Opublikowano

ej norka...jak to przeprowadzacie sie spowrotem do pl?czemu?

Opublikowano

...chyba norka cos swojej kobiecie wyrezal.... :evil::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.