Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej


aaaPablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Problem w B6 (sedan), polega na tym, że próbując spryskać szybę przednią, pompki wogóle nie słychać, nie chodzi, nie pryska (będzie sprawdzana). Bezpieczniki OK.

Zastanawia mnie, czy przy próbie spryskania nie powinny ruszyć wycieraczki, nawet jeśli pompka nie działa, lub nie ma płynu. Normalnie wycieraczki działają, ale przy spryskiwaniu nie. Czy ma to związek z niedziałającą pompką??

Dodam, że autko było niedawno kupione i już wtedy nie działały spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Problem w B6 (sedan), polega na tym, że próbując spryskać szybę przednią, pompki wogóle nie słychać, nie chodzi, nie pryska (będzie sprawdzana). Bezpieczniki OK.

Zastanawia mnie, czy przy próbie spryskania nie powinny ruszyć wycieraczki, nawet jeśli pompka nie działa, lub nie ma płynu. Normalnie wycieraczki działają, ale przy spryskiwaniu nie. Czy ma to związek z niedziałającą pompką??

Dodam, że autko było niedawno kupione i już wtedy nie działały spryskiwacze.

Ja na początek podpiąłbym vaga. To może być coś z elektryką, może przełącznik. VAG powinien coś wypluć.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga :hi:, ale też na to wpadłem i VAG, był już podpinany. Nic nie wyszło :no:. Czekam na lepszą pogodę, żeby wyjąć pompkę.

Może jeszcze jakieś sugestie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie dziala spryskiwacz ale wycieraczki chodzą możesz mieć również problem z manetką bo u mnie z długimi tak jest że nie zawsze załapią jak chce mignać.

THX

Problem był z manetką.

Już wymieniona i wszystko hula jak trza.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...