Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Otóż to Wiciu myślę że możemy się umówić na poniedziałek w najbliższym tygodniu ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatam, dzisiaj miedzy 18-19 spod lidla w chrzanowie ukradli mi A4 b6 avant kolor wg audi metali delfinkowy cos ala grafit nr rej KCH 19N9 z zew pakiet chrom wgniecienia od strony kierowcy na tylnym nadkolu i sprzodu na nadkolu, popekany przednik zderzak kolo prawego halogenu brak kartki, felgi 15 standardowe audi. jak by ktos widzial, slyszal cos prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale masz kamery na każdej z możliwych dróg obok ... W stronę Steli kamera na banku spółdzielczym w stronę libiąża na bliskiej w stronę maxa na galerii jest tego trochę, na krakowskiej jest tego sporo, płaza też się coś znajdzie ... Ja bym jeździł i prosił o nagrania coś zawsze zobaczysz przynajmniej w którą stronę auto pojechało hmm...

Z innej beczki w poniedziałek na spocie robimy akcje

https://www.facebook.com/events/155447924561478/ dla osób bez FB http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240061.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieply do tychow blizej :tongue4:

Stop wysokim cenom paliw w Polsce

Tychy:

Dnia 28 stycznia chcemy zablokować drogę ekspresową S1 na odcinku Tychy - Dąbrowa Górnicza (40km). Protest będzie polegał na poruszaniu się ekspresówką prędkością 40km/h.

Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012, godz. 12:00, Tychy - parking TESCO przy ul. Towarowej.

Kontakt: Karol Mazur 515-135-808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnopolska akcja jest o 18 ... Hm... kto wymyślił 12 w południe ? :przebiegly:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 15:59_________________________________________________Ps. aaa i akcja jest 23 stycznia w całej polsce a nie w sobote :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...