Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dwóch ... Jeden w Balinie drugi w Zagórzu podeślę Ci numery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde też się nad nią zastanawiałem ... ale boje się że materiał lichy pewnie laminat jak zapierdzielisz w kamień albo krawędź to szlak trafi :(

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

http://der-b5.de/Bodykit.html

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

http://der-b5.de/Bodykit.html

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 14:03 ----------

Hej. Nie kupuj tej dokładki od tego gościa z allero która wrzuciłes na batalion. Ja kupiłem i przyszła podroba z żywicy i koles zmienił od razu mail i konto też inne ale nr telefonu jest ten sam. Nawet nie ma uchwytów żadnych. Wrzuc to na batalion bo ja pisać nie mogę

( Takie dziwnie coś dostałem na PW )

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Hej. Nie kupuj tej dokładki od tego gościa z allero która wrzuciłes na batalion. Ja kupiłem i przyszła podroba z żywicy i koles zmienił od razu mail i konto też inne ale nr telefonu jest ten sam. Nawet nie ma uchwytów żadnych. Wrzuc to na batalion bo ja pisać nie mogę

( Takie dziwnie coś dostałem na PW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wieje tu nudą że hej spotykamy sie w poniedziałek pod ORŁEM jest fajna pogoda pogadać by można było długo sie nie widzieliśmy piszcie jak co kto może podjechać na napewno bede jeżeli ktoś sie jeszcze wybierze. Powspominamy stare czasy jak przyjeżdżało po 15 samochodów :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem często ale Was nie widać :D Dajcie znać czy każdy ma czas w najbliższy poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grzesiek z tej strony jestem akurat w Chrzanowie to mogę wpaść w poniedziałek z kompem o 18-tej i ja mam taki problem potrzebuje cofnąć licznik na oryginalny przebieg a wiem ze trzeba to zrobić wymieniając procesor bo Licznik jest tej kijowej firmy (nie pamiętam marki) Kto sie tego może podjąć i za ile :) Pozdrawiam

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 14:19 ----------

Bylem dzisiaj ale nikogo nie bylo ;( bedzie ktos za tydzien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ruszamy Panowie bo pogoda ma być ładniejsza (DOŚĆ ZAMULANIA NA JAMACH !) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tu juz nie zagląda :) a Spot jakiś mozna byłoby zrobic tylko chętnych brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba rzucic jakaś konkretną date :) najlepiej w niedziele bo przez tydzien to ciezko z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! No temat nam umarł a tu A4 nie brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to nie fajnie że temat ucichł - może by reaktywować sprawę? Ja jestem chętny może jeszcze zebrałoby się parę osób - w końcu tłumów nam nie trzeba.

Rzeczywiście nic się tu nie dzieje... :(:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...