Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wrzuć drugi IC. Ja tam mam i jestem bardzo zadowolony.

Też się przymierzałem kiedyś do hybrydy ale niestety puki co CompSport nie posiada takowej do tego silnika...

Więc musi mi wystarczyć to co mam.

Na hamowni jeszcze nie byłem, bo czekam aż Compoty zrobią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

Tak właśnie zrobię czyli dołożę drugi IC i będzie jak ori :)

siemian - Co do hybrydy - jak byś chciał taką dla siebie a wiem, że lubisz rezać bo często zagląda do opisu Twojego auta :naughty: to Robert z Tune Up może Ci taką przygotować. Cenowo wychodzi bardzo podobnie jak BRD a możliwości... jak powyżej :evil:

OLO - to w takim razie daj znać na priv gdzie stoi Twoje auto, ja przygotuje instrukcje w wersji offline (wydruki) i rezamy! :naughty:

No i z tą mapą to koniecznie! Zaje...fajny bajer :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, robie wszystko w CompSporice i dopuki oni nie będą mieli czegoś w ofercie to nie będe się raczej decydował, z prostego powodu- uważam że autem pownna się "opiekować" jedna firma i robić wszystko w kwesti przeróbek z mocą od A do Z.

Wiesz, gdyby niedajboże coś się stało to wiem do kogo pójść i do kogo moge mieć pretensje lub kto mi będzie mógł pomóc.

Compoty testowali jakąs hybryde, ale nie byli zadowoleni z wyników więc jej nie montują.

Ja co jakiś czas do nich zaglądam i męcze d_upe żeby coś dla mnie znaleźli... :decayed:

Zresztą każdy tuner ma jakąs tam swoją wizje i postanowiłem że będe się tego trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero,ty pier...y ściemniaczu ;)

...taki cichy,niepozorny,a tu jeb pod 200 kucy :evil:

wpadaj na spota w środę,przetestujemy tego twojego niepozornego vs 1,9 2,5 2,7 + :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian - masz rację, ja też będę teraz wszystko robił w Tune Up, zawsze będzie na kogo zwalić jak się coś posypie :tongue4: :tongue4: :tongue4:.

tomeks - :polew:

Na pewno będę albo w tą środę albo najpóźniej w następną.

W poniedziałek podjadę do Twojego brata do sklepu załatwić temat żarników ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym IC :) Auto lata na dosc delikatnym doladowaniu by nie grzac powietrza. Drobne boosty na 1.6 a tak 1.5 bara wiec...jak puscimy ja na 1.7 bara do konca to moze wtedy sie grzac strasznie :tongue4:

Pozatym Piero narazie jezdzi spokojnie i tylko czasem przedmucha.

No ale napewno nie zaszkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też dmucha 1,6.

Co do przyśpieszeń, na sucho objeżdzam a4 b7 3.0 tdi 204hp więc Ty też napewno bedziesz tak miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z jazdy są jeszcze lepsze niż pokazuje wykres. Nie ma mocno odczuwalnego laga, autko na 3 biegu przyspiesza spokojnie od 0 do 130km/h, jest BARDZO elastyczne na wszystkich biegach, ładnie wkręca się na obroty, czuć że nie sprawia mu to żadnego problemu

Piero,jaką masz skrzynię,że na 3 ciągnie do 130km/h :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero się napewno pomyliło. Przypuszczam że ma HCFa czyli tak jak ja...

U mnie biegi są mniej więcej tak:

1. 37km/h

2. 66km/h

3. 103km/h

4. 138km/h

5. 181km/h

6. ile się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 3 kończy sie gdzieś tak na 110-113km/h

w 2,7TDI jacy.13 dochodzi do 120km/h,wtedy właśnie mi odchodzi,do tego momentu idziemy łeb w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z jazdy są jeszcze lepsze niż pokazuje wykres. Nie ma mocno odczuwalnego laga, autko na 3 biegu przyspiesza spokojnie od 0 do 130km/h, jest BARDZO elastyczne na wszystkich biegach, ładnie wkręca się na obroty, czuć że nie sprawia mu to żadnego problemu

Piero,jaką masz skrzynię,że na 3 ciągnie do 130km/h :shocked:

Skrzynia fabryczna. Do ok. 120km/h idzie na pewno, a czy dokładnie do 130 to jutro przetestuję i dam znać. Chyba, że coś źle przyuważyłem... teraz to mam nutkę niepewności normalnie - jutro sprawdzę co by nikogo w błąd nie wprowadzać :wink4:

Tomku - a ile u Ciebie KM i Nm ?

siemian - jaki V-max u Ciebie licznikowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220-230.

Podaj mi VIN to zaraz Ci powiem jaką masz skrzynie[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 19:57_________________________________________________a przyspiesza tak:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 19:59_________________________________________________w sumie przy logowaniu nie ciągnąlem go do konca. z filmiku widze ze jednak 3 jest tak do 120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero link=topic=122422.msg1461416#msg1461416 date=1268511085]

Wrażenia z jazdy są jeszcze lepsze niż pokazuje wykres. Nie ma mocno odczuwalnego laga, autko na 3 biegu przyspiesza spokojnie od 0 do 130km/h

moze kreci do 6000 tys :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - a ile u Ciebie KM i Nm ?

185 i 395

u jacy w 2,7TDI jest 215 i 440 i skrzynia ciągnie do 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - a ile u Ciebie KM i Nm ?

185 i 395

od kiedy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - a ile u Ciebie KM i Nm ?

185 i 395

od kiedy? :decayed:

od czasu naprawy u Piotrusia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - a ile u Ciebie KM i Nm ?

185 i 395

od kiedy? :decayed:

od czasu naprawy u Piotrusia :naughty:

w takim razie albo nie czulem tego momentu, albo mam u siebie grubo powyzej 400nm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie albo nie czulem tego momentu, albo mam u siebie grubo powyzej 400nm ;)

Michał,akurat wtedy był uszkodzony EGR :przebiegly:

przyspieszenie,to odczucie subiektywne :cool1: ,ostatnio Bieniek jeździł moim autem i mówił,że nie czuć kopa,że u niego jest bardziej odczuwalne,ma AWXa po programie,a mimo to objeżdżam go.

Piero,sorry za śmiecenie w temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ostatnio Bieniek jeździł moim autem i mówił,że nie czuć kopa,że u niego jest bardziej odczuwalne,ma AWXa po programie,a mimo to objeżdżam go.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...