Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam, że wyjechałem o 5 rano w sobotę, więc nie był to środek dnia. Wtedy niestety 3,5h i niżej ciężko zejść.

Devast - a tak budowałem napięcie... :przebiegly:

No w sobote lepiej Gdańsk==>Wawa niż na odwrót :naughty: Piękne auto tylko szkoda że kombi :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był pierwszy oglądający auto - i sprzedane. Cena niewiele odbiegająca od wyjściowej. Co ciekawe - auto kupuje kobitka.

W przyszłym tygodniu domykamy transakcje.

Potwierdza się fakt, że jak auto jest dobre to cena nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero, auto autem, ale i sprzedający konkretny z konkretną wiedzą, to lepsze niż okazja o handlarza który nie wie o czym mówi.

Ale szczerze to myślałem że zdecydowanie gorzej pójdzie Ci ze swap'em..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jednak nie sprzedane :wink4:

skąd wiesz?

Moim zdaniem Piero lekko przesadził z bajerą na allegro... ale czego się nie robi żeby sprzedać towar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im zdaniem Piero lekko przesadził z bajerą na allegro... ale czego się nie robi żeby sprzedać towar

no to zycze powodzenia w sprzedazy wszystkich A4 2.0 TDI w pl po takim monologu.

Dobrze ze na onecie nie napisal czy interii :decayed::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian - opis jest prawdziwy i ściemy żadnej nie ma. Kupujących też nie brakowało tylko #$%^& handlarze znaleźli takiego kupującego, który ostatecznie nie kupił bo nie miał kasy, a 2 innych zdecydowanych na 100% płacących gotówką odmówiłem... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

turdzi - m.in. dlatego zrezygnowałem z występu np. w Turbo Kamerze na TVN Turbo a miałem taką ochotę po moim swapie - nikomu by to nie pomogło, a ceny A4 na pewno poszłyby w dół. Moje ogłoszenie zniknie za 2 tygodnie, wtedy dalej 2.0 TDI będą się sprzedawać... :) takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piero wczoraj byłem u handlarza zobaczyć lupo i miał 2 A4 2.0 tdi jedno BLB a drugie BPW i paska z silnikiem BMP i nawet nie wiedział co to jest BLB BPW itp. Dla niego i jego kupujacych 2.0 tdi to jeden i ten sam motor i jak to mówił ludzie tylko patrzą żeby najlepiej był przebieg max koło 100tys km :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bo co handlarza obchodzi, że fura się zepsuje za miesiąc czy dwa, mają to w d*pie - najważniejsze, że są tanie w zakupie w DE i można na nich zarobić. Klientowi powie się, że fajnie jedzie i mało pali, klient zupełnie nieświadomy wierzy bo przecież NIKT normalny nie przypuszcza, że porządne, niemieckie auto dobrej marki, które jako nowe kosztowało pewnie ponad 150.000zł, a obecnie kupuje je za 50.000zł, które ma 4-5 lat - zaraz się rozp... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piero on nie miał tych aut w cenie 50 tys u niego były same okazje :wink4: za pasacika highline z grudnia 2007 roku wołał 39tys, pozniej Ci dzwonią takie marudy że na allegro gdzies tam mają tańsze i nowsze, ja zawsze odsyłam jedź najpierw tam a pozniej do mnie zobaczymy co kupisz :gwizdanie:

Ok koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki opis tylko odstrasza kupującego.

Co prawda długo sie nie bujalem z A3,ale jak tylko wykasowałem dane o chipie i wykresie z hamowni,kupiec przyjechal za 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chip to co innego...

Klient może się bać pseudo tuningu albo skatowanej fury. Gdyby nie taki opis za auto mógłbym wziąć nie wiecej niz 50tys i jeszcze by sie targowali. Nawet jesli 90% kupujących taki opis odstraszy to ja poczekam na te 10% klientów, którzy chcą być pewni tego co kupują i są w stanie za to zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli 90% kupujących taki opis odstraszy to ja poczekam na te 10% klientów, którzy chcą być pewni tego co kupują i są w stanie za to zapłacić.

i bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chip to co innego...

Klient może się bać pseudo tuningu albo skatowanej fury. Gdyby nie taki opis za auto mógłbym wziąć nie wiecej niz 50tys i jeszcze by sie targowali. Nawet jesli 90% kupujących taki opis odstraszy to ja poczekam na te 10% klientów, którzy chcą być pewni tego co kupują i są w stanie za to zapłacić.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...