Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?


nixdorf0

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o radę bo nie wiem czy nie chcą mnie naciągnąć. Pojechałem sprawdzić sobie zbieżność po zimie i okazało się, że mam do wymiany kocówki drążków. Po dostarczeniu końcówek i przystąpieniu do wymiany mechanik stwierdził, że należy wymienić również drążki ponieważ są zapieczone i nie jest w stanie odkręcić końcówek... Czy ta jego diagnoza może być słuszna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta jego diagnoza może być słuszna?

Pewnie ze moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposób ,powinien podgrzać to miejsce w którym jest gwint i odkręcić końcówkę.Jeżeli drążek nie ma luzu to po co robić sobie dodatkowe koszty.Dziwny mechanik jak nie może sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to sposób ,powinien podgrzać to miejsce w którym jest gwint i odkręcić końcówkę.Jeżeli drążek nie ma luzu to po co robić sobie dodatkowe koszty.Dziwny mechanik jak nie może sobie z tym poradzić.

Mechanik jest po prostu leniwy, nie chce mu się za to zabrac więc idzie na łatwiznę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik jest po prostu leniwy, nie chce mu się za to zabrac więc idzie na łatwiznę :naughty

A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.

Ale takie super skomplikowane to nie jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.

Ale takie super skomplikowane to nie jest :wink4:

zależy dla kogo, jak mechanik z zapieczonym gwintem nie daje rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha nie wiedzialem ze wymiana drazka to latwizna.

Ale takie super skomplikowane to nie jest :wink4:

zależy dla kogo, jak mechanik z zapieczonym gwintem nie daje rady...

To już wszyscy wiemy co to za "mechanik" ... :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły mechanik jak nie chce mu się popracować troszkę nad odkręceniem końcówki. Wiadomo że nie każda końcówka łatwo sie odkręca, ale dla chcącego nic trudnego. Po co pakować się w kolejne koszty związane z drążkiem. Tak jak ALBINEK pisze grzać w miejscu gwintu i powinno ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najlepsze jest to, że żeby wymienić te drążki i tak musi je odkręcić ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady :) Wyjaśnię sprawe z perspektywy czasu. Tak jak pisałem na początku podjechałem sprawdzić sobie zbieżność.... do feuvert na zakopiance. Na początku była mowa o końcówkach, później o drążkach a jak już poinformowali mnie że za jeden drążek mooga chcą 300pln to usłyszeli co o nich myślę i nie byli nawet zdziwieni. Podjechałem do swojego sprawdzonego mechanika i okazało się, że nie mam nic do wymiany !!! Masakra jak na żywca chcą ludzi naciągać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady :) Wyjaśnię sprawe z perspektywy czasu. Tak jak pisałem na początku podjechałem sprawdzić sobie zbieżność.... do feuvert na zakopiance. Na początku była mowa o końcówkach, później o drążkach a jak już poinformowali mnie że za jeden drążek mooga chcą 300pln to usłyszeli co o nich myślę i nie byli nawet zdziwieni. Podjechałem do swojego sprawdzonego mechanika i okazało się, że nie mam nic do wymiany !!! Masakra jak na żywca chcą ludzi naciągać....

niezła banda złodziei :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cale szczescie ze cie nie naciagneli ale tak na przyszlosc dodam ze jak ma sie koncowki do wymiany to ja proponowalbym takze wymienic drazki bo po co pozniej robic dwa razy ta sama robote i placic za zbieznosc dwa razy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...