Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Zakup Termostatu, proszę o Waszą opinię


mateoGD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytając dużo postów też myśle że padł mi termostat. Odrazu przy zakupie auta zawsze mam temperaturę 60c max jak go przydusze to 70 ale to max chcę zakupić taki termostat -> http://allegro.pl/item943640158_termostat_wahler_audi_a4_1_9tdi.html CO UWAŻACIE DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ORI z ASO :wink4:Pół roku temu miałem taki problem jak ty.Wymieniłem termostat i płyn chłodzący g12++ i wszystko jest jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto tak pisał.. :thumbdown: Wahlery i inne wynalazki lubią się "zawieszać" w pozycji otwarty. I ogólnie powiedział bym, że na naszym forum nie są polecane. Oby nie czekała Cię ponowna wymiana za jakiś czas. Trzeba było od razu kupić oryginał BTT z ASO i byłby spokój do końca auta :gwizdanie: Sam wymieniałem 2 lata temu i miałem oszczędniej kupić Wahlera ale na szczęście po przejrzeniu forum wybrałem się do ASO i kupiłem wraz z oringiem za niecałe 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisza tylko ORI, niewiele drozej miales na allegro nowy oryginalny http://www.allegro.pl/item968024267_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html twoj wybor tylko nie pisz za miesiac "zmienilem termostat, dalej problem z temperatura" :polew:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w trójmieście jest wogle gdzieś ASO AUDI ??

Słyszałeś o czymś takim jak logo_plain.png ???

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w trójmieście jest wogle gdzieś ASO AUDI ?? :mysli: a myślicie napewno że to termostat ?? a nie czujnik cieczy chłodzącej ??

Gajos, Groblewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w trójmieście jest wogle gdzieś ASO AUDI ?? :mysli: a myślicie napewno że to termostat ?? a nie czujnik cieczy chłodzącej ??

Co do ASO u ciebie to Gdansk ul.Jagiellonska. Z południowej Polski daję namiar :naughty:Jak byłby walnięty czujnik to wskaznik by latał po blacie od skrajności w skrajnośc,Nie dogrzewa silnika czyli termo ewidentnie za wcześnie się otwiera i płyn krąży w dużym obiegu :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech15->ja kupiłem u tego gościa: http://www.allegro.pl/item929106042_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html

i nic nie mam do zarzucenia, kilku kolegów z forum, też zakupiło na tej aukcji i sobie chwalą. Co do czujnika to ci nie doradzę jakiejś alternatywy, bo jeszcze tego nie przerabiałem, więc zakup w ASO będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zakupisz w ASO Skody, to na pewno będzie tańszy niż w AUDI, CZY VW, a na pewno to samo.

pozdr

lyku23->też skorzystałem z usług allegrowicza, którego link jest powyżej, zakupiłem u nich termostat i czujnik. Niestety czujnik walnięty, termostat również (nie otwierał się) dobrze, że się woda nie zagotowała...odradzam zakup, gdyż gość tak kręcił jak chciałem reklamować, że w głowie się nie mieści. W końcu skorzystałem z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny i wysłałem im obie części za pobraniem.

hmmm.... to dzięki za info jutro zadzwonie do aso i ciekawe ile mi zaśpiewają ^^ fakt ogar temperatura przy normal jeździe to 60 stopni a jak max depne i ciągle cisne to 70 to max czyli na bank to nie czujnik?? Dziękówka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech15->ja kupiłem u tego gościa: http://www.allegro.pl/item929106042_termostat_audi_seat_skoda_volkswagen_orginal.html

i nic nie mam do zarzucenia, kilku kolegów z forum, też zakupiło na tej aukcji i sobie chwalą. Co do czujnika to ci nie doradzę jakiejś alternatywy, bo jeszcze tego nie przerabiałem, więc zakup w ASO będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zakupisz w ASO Skody, to na pewno będzie tańszy niż w AUDI, CZY VW, a na pewno to samo.

pozdr

lyku23->też skorzystałem z usług allegrowicza, którego link jest powyżej, zakupiłem u nich termostat i czujnik. Niestety czujnik walnięty, termostat również (nie otwierał się) dobrze, że się woda nie zagotowała...odradzam zakup, gdyż gość tak kręcił jak chciałem reklamować, że w głowie się nie mieści. W końcu skorzystałem z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny i wysłałem im obie części za pobraniem.

hmmm.... to dzięki za info jutro zadzwonie do aso i ciekawe ile mi zaśpiewają ^^ fakt ogar temperatura przy normal jeździe to 60 stopni a jak max depne i ciągle cisne to 70 to max czyli na bank to nie czujnik?? Dziękówka wszystkim

Nie raz mialem okazje skorzystac z uslug tego allegrowicza i jestem zadowolony, termostat przed zalozeniem zawsze mozna sprawdzic wrzucajac go do wody o temp. 87C, uszkodzona czesc mozna nawet w ASO trafic.

Co do termostatu z aukcji to jest identyczny jak i ten co idzie na 1-wszy montaz nawet w tych najnowszych jednostakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup w ASO przecież masz na miejscu, róznie bywa z allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będe kupował z allegro ORI lub w ASO zależy gdzie mniej zaśpiewają ;-))

W ASO za 044 121 113 "zaśpiewają" ok. 119 zł.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Wahlerze jeżdżę ponad rok i działa jak na razie perfecto :D zapłaciłem chyba 28zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu, ale nie załącza się duży obieg dopóki nie będzie temperatury 88*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...