Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Moja strzała :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie przedstawiam wam swoją strzałkę co na czterech łapkach pełza :good:

Jest to rocznik 1995 do Polski trafił w 2009 roku.

Przywieziony ze Szwajcarii gdzie miał 1-go właściciela.

Auto przez cały swój żywot było serwisowane przebieg przy którym go kupiłem był 226 tyś. km.

Jako że jestem miłośnikiem audi jest to mój 3 model można powiedzieć że trafiła w dobre ręce :>

Szukałem go ponad pół roku ale jestem zadowolony z wyboru a wrażenia z jazdy dają wiele radości

Auto samo w sobie mi się bardzo podoba więc na razie nie widzę żadnych modów a jeśli będą to lampy przód i tył oraz felunek

Z wyposażenia to ma klimę,grzane pupy,elektrykę,skórzane fotele no i to na czym mi najbardziej zależało czyli silniczek 2.8 i napęd quattro

Dziękuje za poświęconą tematowi uwagę pozdrawiam i czekam na komentarze

qIHJi.jpg

BZlFA.jpg

BZKC0.jpg

qJd99.jpg

C0umi.jpg

b0hAS.jpg

qKe_S.jpg

Fakjr.jpg

FaEgA.jpg

Opublikowano

ładna bryczka - kolor taki jak naszej pierwszej audi :good: a te fele to są najlepsze jeśli chodzi o 15" do przedlifta :kox:

wygląda na zadbaną, skórka w nie złej kondycji :good:

dziwi mnie tylko, że nie ma el. reg. reflektorów...

Opublikowano

może lepiej sprawdź czy nie ma jakiegoś sterownika, tylko nie wiem jak to sprawdzic... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wg. jakiegoś programu po wpisaniu kodów z książki serwisowej wyskoczyło mi to

X4B = National sales program switzerland

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C1A = Felga aluminiowa 6 jx15h2 et45 5/112

G0G = Ręczna skrzynia 5-biegowa

H6S = Opony 195/65 r 15 v

J0F = Battery 320 a (70 ah)

M78 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

Q1A = Siedzenia normalne

1AH = Abs i eds

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

1MR = Kierownica do inst.pod.powietrz.

3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane

3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl

T7X = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8AV = Without radio, with loudspeaker connections

8GL = Alternator

8RM = 6 głoŚników (zwykłych)

1LB = Faustsattelbremse przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

Opublikowano

oo 1be czyli zawias -20 :naughty: :gwizdanie:

a w tych kodach chyba nie ma opisane czy są czy nie ma el. reg. reflektorów. :wink4:

Opublikowano

Bajeczka :):hi:

Opublikowano

oo 1be czyli zawias -30 :naughty:

-20 jeśli już :)

Fajna furka :good: Q :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to jak poszła w dół już w fabryce to do tej zawiechy jakie laczki mogę wrzucić ?

Opublikowano

no to jak poszła w dół już w fabryce to do tej zawiechy jakie laczki mogę wrzucić ?

Tzn.? :) Chodzi Ci o max profil opony przy danym rozmiarze, czy o wielkość? Wchodzi każda felga 15-19'' (może nawet 20 :naughty: ) A profil to już zależy od wielkości :wink4:

Opublikowano

fajna "krypa" i jeszcze ładniejszy motorek. może jakaś mała lista modów??

Opublikowano

fajne autko :good:

Opublikowano

fajne Q, niezłe połączenie z tym silnikiem (miałem okazję się przejechać takim połączeniem zimą i było bardzo przyjemne)

Opublikowano

dziwi mnie tylko, że nie ma el. reg. reflektorów...

Też mam z tego roku furkę i z podobnym wypasem i regulacji u mnie również brak

Nie ma to jak cztery łapy :good::kox:

Opublikowano

Autko fajne jak na Audi przystało, wymień te lampki przód i tył na polifty tak jak wspominałeś a napewno nie pożałujesz :wink4:

Wg. jakiegoś programu po wpisaniu kodów z książki serwisowej wyskoczyło mi to

X4B = National sales program switzerland

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C1A = Felga aluminiowa 6 jx15h2 et45 5/112

G0G = Ręczna skrzynia 5-biegowa

H6S = Opony 195/65 r 15 v

J0F = Battery 320 a (70 ah)

M78 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

Q1A = Siedzenia normalne

1AH = Abs i eds

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

1MR = Kierownica do inst.pod.powietrz.

3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane

3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl

T7X = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8AV = Without radio, with loudspeaker connections

8GL = Alternator

8RM = 6 głoŚników (zwykłych)

1LB = Faustsattelbremse przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

Moge prosić o linka do tego programu gdzie to wpisywałeś, najlepiej na PW.

Opublikowano

Zazdroszczę skóry i Q :kox:

Aż się prosi o poliftowe lampy (przednie i tylne) oraz czarną ramkę grilla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.