Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szybkie pytanie dot. rozórki...

Robi robotę - czy w B5 to tylko mit?

Jakie rozpórki bo rozpórek to jest w c**j i jeszcze troszkę :wink4:

W sedanie fajnie wyglądał by c-pillar w carbonie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie chodzi mu o taką jaką ja mam czyli górną przednich kielichów :wink4:

Opublikowano

Pewnie chodzi mu o taką jaką ja mam czyli górną przednich kielichów :wink4:

No Twoja fajna..ale mogłeś ją na biało trzasnąc :decayed:

Moja leży w garażu i czeka na swoją kolej bo mi się podkład skończył :)

Co do samych rozpórek..jak już usztywniac to i tył ..

duncanshow21hh6.jpg

Górne w karbonie wyglądają kozacko jak ma ktoś dodatki z węgla :kox:

Opublikowano

Froger, wielki szacun za tą glebę, robi Fura, robotę piękną :kox:

Opublikowano

Witam, bardzo ładna :good: NIUNIA :good: forger34 :good: widzę że zadbałeś o każdy detal nic dodać nic ująć :notworthy:.

Gdzie dorwałeś rozpórkę jeśli mogę zapytać? Szukam już pół roku i nic. Na allegro mają ale nie do wersji z kilmą?

Opublikowano
  • Autor

Rozpórkę kupiłem na miejscu od kolegi. Fakt na allegro są, ale nie do wersji z klimatyzacją.

Opublikowano

Możesz mi podać jakiś namiar jeżeli twój kolega nie ma nic przeciwko. Zapodałbym sobie taki wynalazek. :)

A kiedy na hamownie się wybierasz ze swoja piękną Krystyną :)

Opublikowano
  • Autor

Krysia to jestem ja, bynajmniej tak na mnie wołają :)

Co do rozpórki poprostu się takla trafiła i zabrałem. Na hamownie jadę 19 czerwca do Warszawy, bynajmniej taki jest plan. Nosb mi coś marudzi za uchem i nie wiem czy pojedziemy, czas pokaże :)

Opublikowano

Na hamownie jadę 19 czerwca do Warszawy, bynajmniej taki jest plan. Nosb mi coś marudzi za uchem i nie wiem czy pojedziemy, czas pokaże :)

ale jedziesz na softa czy tylko shamować auto ??? do kogo konkretnie ??? Rogal ??

Opublikowano
  • Autor

http://www.dynoday.pl/

Shamować tylko.

Opublikowano

Ok dzięki bardzo za info Krysia i sorki za pomyłkę. Więc szukam dalej.

Masz w planie zrobienie softu czy będziesz śmigał na obecnej specyfikacji?? :)

Opublikowano
:shocked: piekne a4 :good:
Opublikowano

ładny i zadbany egzemplarz wielki plus za jasną skóre. sam takiej szukam :(

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki bardzo za info Krysia i sorki za pomyłkę. Więc szukam dalej.

Masz w planie zrobienie softu czy będziesz śmigał na obecnej specyfikacji?? :)

Będę jeździł na obecnej, wsio jest okej. Pojadę ją tylko shamować :)

Dzięki chłopaki :wink4:

Opublikowano

wykurwiście w hu***** :shocked: :shocked: :slina: :slina:

marzy mi się taki silnik :good:

Opublikowano

Krysiek zainspirowałeś mnie do czegoś :notworthy::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pany końcowy tłumik z S4 ( 2,5 cala przelot :decayed: ) do wzięcia. Zdjęcia w pierwszym poście :wink4:

Opublikowano

Będziesz rezał taki jak Daniel :slina:

Opublikowano
  • Autor

Trochę się podjarałem i coś będę kombinował, ale zdecydowanie skromniej :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.