Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę się podjarałem i coś będę kombinował, ale zdecydowanie skromniej :wink4:

znaczy ciszej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siema :)

2b1241c690eb942dm.jpg 9a94f588ee37df78m.jpg bcffb928fe7da586m.jpg 7424037395fcf93bm.jpg 468d02d1f9747e32m.jpg 84d5eff4f75288e6m.jpg b5462047a94a1718m.jpg 74434b8a992eb9ccm.jpg 4022e8cdde07be62m.jpg 0aa6be324f843b7cm.jpg 411137c8e98eca3bm.jpg f24e1a8fa7756aa7m.jpg 7d720230cddb8487m.jpg f4a5f218970b937fm.jpg b64b7d0cf3fccb9am.jpg eb7fbb25cd4ecc7dm.jpg a8db2561b7b8e287m.jpg f49f7168dffbad6fm.jpg

Opublikowano

Siema :)

2b1241c690eb942dm.jpg 9a94f588ee37df78m.jpg bcffb928fe7da586m.jpg 7424037395fcf93bm.jpg 468d02d1f9747e32m.jpg 84d5eff4f75288e6m.jpg b5462047a94a1718m.jpg 74434b8a992eb9ccm.jpg 4022e8cdde07be62m.jpg 0aa6be324f843b7cm.jpg 411137c8e98eca3bm.jpg f24e1a8fa7756aa7m.jpg 7d720230cddb8487m.jpg f4a5f218970b937fm.jpg b64b7d0cf3fccb9am.jpg eb7fbb25cd4ecc7dm.jpg a8db2561b7b8e287m.jpg f49f7168dffbad6fm.jpg

przez Ciebie rzeźbić nie przestanę :)
Opublikowano

"A do kościoła jeżdżę tak..." :D

Opublikowano

super auto, a mody miazga :slina:

Opublikowano

jestem w szoku :shocked::blink::slina: , czarną podsufitkę bym tu widział :cool1::kox::naughty:

Opublikowano

miazga :slina: ten kolor, kola i gleba robia wrazenie :shocked: gwint spuszczony na maxa? jak sie jezdzi? bo zaczynam szukac do swojej czegos :wink4:

Opublikowano

no wygląda rewelacyjnie, ale wydaje mi się,że na klapie jest odcień.. :gwizdanie:

ale mimo wszystko :notworthy:

Opublikowano

Elegancko :good: Siedzi jak moja :kox:

Opublikowano

kufa czy wy wogole jezdzicie na takim zawiasie :shocked:

Opublikowano

jeszcze tylko jakiejś navi brakuje-sesyjka konkret :good: :good:

ps:

to jest reklama kościoła wy Antychryści :kox: :kox:

Opublikowano

Gleba koooox :slina: to jest setup na codzień :mysli: jeszcze tylko progów brakuje i klamki ,dokładka tylna w kolor :kox: :kox:

Auto rewelacyjne :good:

Opublikowano

ale wydaje mi się,że na klapie jest odcień.. :gwizdanie:

no klapa malowana to moze zbyt dobrze ciezko było dobrać :wink4:

miazga :slina: ten kolor, kola i gleba robia wrazenie :shocked: gwint spuszczony na maxa? jak sie jezdzi? bo zaczynam szukac do swojej czegos :wink4:

zmień dane w profilu bo nie było S4 B5 w dizlu

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje, fajnie że się podoba :wink4:

Krótko mówiąc to jest setup na codzień, auto z tyłu zjechane jest na sam dół co mnie martwi, bo potrzebuje jeszcze z 1cm. Przód jeszcze mam regulacje w dół, ale niżej się nie da. Klapa wyszła beznadziejnie, ale nie przejmuje się tym bo tak czy siak auto będzie całe lakierowane. Czarna podsufitka jak i reszta gratów na dachu jest w planie :)

Opublikowano

Krystyna całe będzie malowane ?

Jaki kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Kolor będzie odświeżany, bo wkurzają mnie ryski, zadrapania itp. Ewentualnie dodatek jakiegoś brokatu, ale to wszystko bliżej jesieni.

Opublikowano

Czarna podsufitka jak i reszta gratów na dachu jest w planie :)

:good:

możesz sprecyzowac pogrubienie ??? :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie zrozumiałeś, że chce malować dach na czarno? W sumie.... ee chyba nie :)

Chodziło mi o rączki, słoneczniki i reszta plastików dookoła. Mam chytry plan na flokowanie tego całego badziewia, bo ori z S4 już ma sporo osób :wink4:

Opublikowano

Kolor będzie odświeżany, bo wkurzają mnie ryski, zadrapania itp. Ewentualnie dodatek jakiegoś brokatu, ale to wszystko bliżej jesieni.

jak coś możesz zapyać o kolor nawacek007 od nas-on coś

z kolorami ferrari modził u siebie

Opublikowano

Pewnie zrozumiałeś, że chce malować dach na czarno? W sumie.... ee chyba nie :)

o tym akurat nie myślałem :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.