Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak czy siak żadnych chromów czy satyn nie będzie. Zostają czarne :wink4:

Opublikowano

Tak czy siak żadnych chromów czy satyn nie będzie. Zostają czarne :wink4:

:good: dobrze obrany kierunek

Opublikowano

Cały czas do przodu :naughty: 3mam kciuki za rozwój projektu :good:

Opublikowano

Nic dodac nic ujac :kox: auto kox , zeby jeszcze palilo 6 litrow jak moje i byla by bajka :wink4: Widze ze dzialasz preznie w VAG Ostrowiec ale na spoty A4-Klub to juz nie chce ci sie przyjechac do Ostrowca :bicz3: Przyjedz kiedys :hi:

Opublikowano

no a4 miodzio :kox:

Opublikowano

Bardzo przyjemna A4, a silniczek - malinka :good:

Powodzenia w dalszych modach.

Opublikowano
  • Autor

dhany, sliv dziękuje :wink4:

Dudi ee tam prężnie byłem na rozpoczęciu sezonu ostatnio. Wpadnę do Was wpadnę tylko muszę się zebrać, no i pomalować auto :)

Opublikowano

froger34 wrzucil bys fotki autka jak juz masz na gotowo ;p czy jeszcze jej nie pomalowales

Opublikowano
  • Autor

Jak wspomniałem post wyżej auto nie pomalowane. 400-500zł drogą nie chodzi, bo tyle muszę dać za dwa elementy :wink4: Mogę też pomalować za 200zł + lakier, ale wole bez ryzyka :)

Opublikowano

noo wiadomo jak pomalowac to na ziher i elegancko po co potem porpawiac wiss :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

froger32 masz może fotkę świateł przednich na postojówkach z tymi migaczami ale w nocy?

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie mam. Postaram się coś zrobić.

Opublikowano

poweim tak KOX :slina:

i do tego ten silnik i Q :good:

pięknie :oklaski:

Opublikowano

Krystyna i ty tutaj?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jozku726 dzięki :wink4:

Rafał i ja tutaj od paru dobrych lat.

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 17:02_________________________________________________Panowie gwint FK do Quattro jest na diil jakby ktoś reflekotwał :wink4:

Opublikowano
Panowie gwint FK do Quattro jest na diil jakby ktoś reflekotwał :wink4:

Co Ty Krystian AIR-RIDE pakujesz :kox:

Opublikowano

USA, silnik, Q robi swoje :naughty: Prezentuje się nieźle :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Panowie gwint FK do Quattro jest na diil jakby ktoś reflekotwał :wink4:

Co Ty Krystian AIR-RIDE pakujesz :kox:

Eee co ty to nie dla mnie, montuje poprostu inny gwint :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:23_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1029360168

Opublikowano
Panowie gwint FK do Quattro jest na diil jakby ktoś reflekotwał :wink4:

Co Ty Krystian AIR-RIDE pakujesz :kox:

Eee co ty to nie dla mnie, montuje poprostu inny gwint :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 20:23_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1029360168

Szkoda że nie jest do ośki bo zaraz bym go łyknął :decayed:

Opublikowano

Pięknnnnnnnnnnnnnna bryka. Styl USA jak najbardziej poprawny. Za oceanem przerabiaja na wersje europejska a my na wersje USA.

Zapodaj jakies nowe fotk :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.