Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana przycisku ESP, szufladki i uchwytu na kubek


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

dzwońcie po świętach ja cały komplet czyli to co na zdjęciu kubek awaria esp i szufladka i koszyk wygarnąłem za 150 Gość chyba nie wiedział co sprzedaje ma tego dużo :kox:

http://allegro.pl/ramka-obudowa-konsola-stelaz-audi-a4-i1453768278.html[br]Dopisany: 23-04-2011, 16:18:11_________________________________________________

Kolego u góry masz takie bolce (nr2), musisz je delikatnie nacisnąć śrubokrętem i wysuwasz wtedy bez problemu

PDC_cupholderrem.jpg

pomijając że wcześniej trzeba wyciągnąć radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając że wcześniej trzeba wyciągnąć radio

Ja u siebie nie wyciągałem, wystarczyło lekko przygiąć do środka plastik od dołu z uchwytu i wyszedł bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się nie dało może zależy od radia :mysli: odginałem wyginałem i nic nie dało trochę radio musiałem wysunąć z kosza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a jak wyjac radio w innym watku czytalem o tym i koles doradzil mi wyjac szufladki, a ja ani nie moge wyjac szufladek ani radia :wallbash: wyjelem nawiew, mam dostep to tylnej czesci szufladki na bubek wiec moge smialo ciagnac, odginam plastik w gornych rogach do granic wytrzymalosci ciagne z tylu i d*pa :wallbash: ma ktos jakies inne rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio, ja mam Audi Concert CD Grundig i nie musiałem wyciągać radia.

Najpierw wyciągnąłem tą listwę u góry nad przełącznikami potem śrubokrętem nacisnąłem tak jak na tym rys. co podałem zatrzaski lekko ciągnąc szufladkę do przodu. Na koniec przy otwartej szufladzie podgiąłem plastik do góry żeby przeszedł nad rantem radia i wyszło.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio to zwykly concert mam specjalne klucze to wyjmowania radia ale nie idzie zamowilem nawet oryginalne klucze do demontazu audi, zobaczymy co z tego wyjdzie ale dzis musze wyjac te pieprzone kieszenie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeje kotleta :) mam pytanie bo posiadam chrom wizytownik tylko że mi się popsuł i tu moje pytanie czy można założyć normalny wizytownik i przełożyć tylko front ? Czy do tej zwykłej wersji będę umiał założyć podświetlenia ?

Edytowane przez HaI2naS85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przełożyć, podświetlenie również. Da się chyba nawet tą listeweke metalową sama zdjąć ja zdejmowalem te plastikowe poprostu podwadzilem grubsza igłą. Tylko z przycisku ESP nie jest zdejmowana ta listewka.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...