Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co ponad 70zl...z ASO no i nie do konca P&P :ad:

Opublikowano

dużo rezania? na pewno warto

Opublikowano
  • Autor

dużo rezania? na pewno warto

nie, nie duzo...ponoc 10 minut i po robocie :ad:

ale jak jutro zaloze tp zdam relacje...jak dlugo i czy warto :wink4:

Opublikowano

no to dawaj dawaj, chętnie u siebie takie zrobie :)

Opublikowano
  • Autor

spryski zamontowane...poprostu :kox: :kox: :kox:

a w bagazniku woze teraz takie cos...

dsc00341h.jpg

po świętach montaż i wstawie fotki

Opublikowano

Szkoda że nie gwint :gwizdanie:

Opublikowano

jakie obizenie na tym zestawie?

Opublikowano
  • Autor

jakie obizenie na tym zestawie?

-30 calosc...mysle ze to wystarczy [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________musze zakupic tylko nowe odboje na amory...macie moze cos godnego polecenia??

Opublikowano

a ja stawiam ze siadzie wiecej niz -30 mm :decayed: bo nie nówki :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a ja stawiam ze siadzie wiecej niz -30 mm :decayed: bo nie nówki :good:

przód wrecz wskazany zeby siadł niżej niż 30 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:15_________________________________________________palny na MAJ:

- montaz zawiasu -30 firmy KW - juz siedzi :good:

- nowe odboje i oslony na amory KW - juz siedza :good:

- zakup zmieniarki - juz ugadana - tylko przelac kase musze :good:

- cd pakietu osiwetlenie - zakupione biale lamki (8sztuk) :good:

- listwy na drzwi S4 - juz sa w domu :good:

- wymiana tylnych piast bo juz buczą

:ad:

Opublikowano

jak usiadlo auto? poka jakas fote albo napisz.listwy s4 ori?

Opublikowano

poka foty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

foty zrobie jutro ale juz pisze ze auto brudne bedzie :polew: a usiadlo tyl -30 z przod jakies -40 :kox:

moim zdzniem do codziennego uzytku jest optymalnie :evil:

a listwy nie ori ale moim zdniem wykonanie jest :good:

Opublikowano
a listwy nie ori ale moim zdniem wykonanie jest good

jak moja lotka s4 na klape... jakosc :good:

Opublikowano
  • Autor
a listwy nie ori ale moim zdniem wykonanie jest good

jak moja lotka s4 na klape... jakosc :good:

moja lotka tez jest nie ori i nie narzekam na jakosc i dlatego skusilem sie na te listwy :good:

Opublikowano

daj linka z aukcji na ktorej kupiles listwy s4,ja tez mysle nad podrobkami

Opublikowano
  • Autor

David poszło PW :wink4:

Opublikowano

Kolego a czy wycięciu katalizatora nie ma jakiś problemów dymienie , głośniejsza praca itp.

23 maja umówiony jestem już na chipa do MR Motors i myślę czy jeszcze przed tym nie wywalić katalizatora bo na liczniku przejechane 200 tyś i pewnie jest już zajechany.

Mam nadzieję, że po programie to będzie inny samochód :)

pozdr

Opublikowano

Ja już zasięgnąłem języka u kilku osób i jeszcze nikt nie polecił mi żeby został katalizator. Wszyscy pisali że turbinka będzie miła czym oddychać. Różnice jakie odczujesz to może lekko głośniejsza praca na postoju i gwizd z turbo podczas jazdy. Ja na dniach wywalam katalizator i kupuje zamiennik. Mam nadzieję że będę zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

ja nic w stylu glosna praca nie zoabserwowalem ...a zamiast kata siedzi u mnie poprsotu rurka :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:52_________________________________________________fotki na nowym zawiasie :decayed:

fb68cd23383231e8med.jpgaaf7b762347c7cecmed.jpg

c7ae902ad4f980bdmed.jpg5fffcad1e1e9c8f5med.jpg

7cc97b5c5fee685e.html

podziekowania dla HUGO za zawiasik...jezdzi sie o niebo lepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.