Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi sie poprostu nie podobaja i nie zgrywaja sie z progami ktore mam...oddam je za 250zl +KW...negocjacje na PW [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 00:10_________________________________________________badboy...oczysc PW!!!

już dawaj, sorry :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Listwy sprzedane!!

Opublikowano

za ta kase to i ja bym wciagnal ale przeciez do pracy trzeba tez pojsc albo z domu wyjsc :decayed: a chociaz jakas fote masz jak to wygladalo?

Opublikowano

Cyknąłeś jakieś foto jak wyglądały na aucie? nawet kalkulatorem...

Opublikowano
  • Autor

Cyknąłeś jakieś foto jak wyglądały na aucie? nawet kalkulatorem...

Panowie nie zrobilem zadnego zdjecia bo auto wygladalo jak kupa...g...a, zakładalem to z Tomiczka, zapytajcie, albo moze sam sie wypowie jak to wygladalo. Z moim progami to wyglada tragicznie ;(

Opublikowano

No ale żeby żadnego foto nie zrobić? ...nawet ku przestrodze ;)

Opublikowano
  • Autor

No ale żeby żadnego foto nie zrobić? ...nawet ku przestrodze ;)

strasznie sie zdenerwowoalem...bo wiesz jak mi zalezało na tych listwach...a te progi tez mi sie podobaja, bo inczej progi poszły by wek na koszt listew :confused4:

Opublikowano

Wierze :confused4: Wydawało się że będą pasić...

Opublikowano

No to powiem tak. Zamontowaliśmy listwy i Artur zapytał jak mi się podoba auto.

Przeprosiłem Go grzecznie, mówiąc, że to moja opinia, ale może śmiało startować na zlot BMW po wiejskim tuningu. Z nowymi listwami wyglądał jak nadmiernie napompowany ponton.

Na fotki było już troszkę za późno, bo kończyliśmy w ciemnościach, ale nie ma czego żałować, bo raczej wstyd byłoby pokazać na forum.

Opublikowano

No to powiem tak. Zamontowaliśmy listwy i Artur zapytał jak mi się podoba auto.

Przeprosiłem Go grzecznie, mówiąc, że to moja opinia, ale może śmiało startować na zlot BMW po wiejskim tuningu. Z nowymi listwami wyglądał jak nadmiernie napompowany ponton.

Na fotki było już troszkę za późno, bo kończyliśmy w ciemnościach, ale nie ma czego żałować, bo raczej wstyd byłoby pokazać na forum.

wszystko przez te progi ? bo przecież normalnie wyglądają super na autku.

Opublikowano

No to powiem tak. Zamontowaliśmy listwy i Artur zapytał jak mi się podoba auto.

Przeprosiłem Go grzecznie, mówiąc, że to moja opinia, ale może śmiało startować na zlot BMW po wiejskim tuningu. Z nowymi listwami wyglądał jak nadmiernie napompowany ponton.

Na fotki było już troszkę za późno, bo kończyliśmy w ciemnościach, ale nie ma czego żałować, bo raczej wstyd byłoby pokazać na forum.

wszystko przez te progi ? bo przecież normalnie wyglądają super na autku.

Tak. Progi + listwy wyglądał okropnie. Jak to się mówi: "co za dużo to nie zdrowo"

A wydaje mi się, że z samymi progami wygląda lepiej, niżby miał mieć same listwy.

Opublikowano

Ja bym chyba poświęcił progi... te listwy w B6 to dla mnie absolutny kox :kox:

Opublikowano

Ja bym chyba poświęcił progi... te listwy w B6 to dla mnie absolutny kox :kox:

tez bym wolal listwy s4 :good:

Opublikowano
  • Autor

kolejne graty dotarly do domu.

Zmieniarka od WRCLaguna:

0ea6c7ee2a6e471emed.jpg

Białe lampki, do uzupełnienia pakietu oświetlenie:

6a22d55bbb92244dmed.jpg

No i gratis od Grzgorza (WRC) :kox::

df259bb45a724af1med.jpg

Bedzie BOSE :gwizdanie:

Opublikowano

Te naklejki mają jakiś numerek ?

Opublikowano
  • Autor

Te naklejki mają jakiś numerek ?

na nich nic nie ma ale porozmawiaj z Laguna...On wie bankowo wiecej na ich temat

Opublikowano

Chętnie bym wszedłbym w posiadanie takiego gratisu :P Przyda się, w przyszłym tygodniu będzie BOSE :evil:

Opublikowano
  • Autor

Chętnie bym wszedłbym w posiadanie takiego gratisu :P Przyda się, w przyszłym tygodniu będzie BOSE :evil:

Daras...napisz do WRCLaguna moze Ci sprzeda taki gadzet jesli posiada...

PS. Ja dzis moze nie modzilem ale wymienilem tylne pisaty i w aucie jak makiem zasiał :decayed:

Opublikowano

Chętnie bym wszedłbym w posiadanie takiego gratisu :P Przyda się, w przyszłym tygodniu będzie BOSE :evil:

Daras...napisz do WRCLaguna moze Ci sprzeda taki gadzet jesli posiada...

PS. Ja dzis moze nie modzilem ale wymienilem tylne pisaty i w aucie jak makiem zasiał :decayed:

Odezwę się :good: Niby nic, a cieszy :evil:

Mi się nie udało BOSE wczoraj wyrezać, będę musiał wiązkę przerabiać :wallbash:

Opublikowano

ostatnio chcialem zmienic blendy na nowe bo moje maja juz troche poniszczone te emblematy Bose..dziwne bo sa one wtopione w blende a niszcza sie jakby byly na niej naklejone :mysli: cena za blende 50 zl to troche za duzo :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.