Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturo autko pięknie sie prezentuje :kox:

dokładaj dokładeczke tył s-line lub s4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty to jesteś rezacz :wink4:

raczej poprawiacz :polew:

Arturo autko pięknie sie prezentuje :kox:

dokładaj dokładeczke tył s-line lub s4 :wink4:

dzięki wielkie za pozytywa :notworthy: ale raczej nic w dobrej cenie nie znajdę a w przyszłym roku planuje wesele więc z kasą będzie ciężko :naughty:

Opublikowano

mam takową na stanie s-line , ale musze ustalić z Marcinem czy ją zabiera :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mam takową na stanie s-line , ale musze ustalić z Marcinem czy ją zabiera :wink4:

ale na dwie rury?? I do sedana ?? [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 06:02_________________________________________________fotochrom on board :kox:

20111112171.jpg

20111112172.jpg

Opublikowano

bardzo przydatne :good:

Opublikowano

Jakis kosmos z podłączeniem czy bez żadnych problemów

Opublikowano

Napisz jaki masz patent na odklejenie starego i jak przykleiles nowe lusterko.

Opublikowano
  • Autor

Jakis kosmos z podłączeniem czy bez żadnych problemów

jesli chodzi o podłącznie to poprostu dwa kable do podświetlenie lampki podsufitki :good:

Napisz jaki masz patent na odklejenie starego i jak przykleiles nowe lusterko.

trzeba przerobić uchwyt wg:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175595.0

Opublikowano

mam takową na stanie s-line , ale musze ustalić z Marcinem czy ją zabiera :wink4:

ale na dwie rury?? I do sedana ?? [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 06:02_________________________________________________fotochrom on board :kox:

20111112171.jpg

20111112172.jpg

tez mam takie :> Artur jak z naklejkami

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przemo ale ja mam już założone :tongue4:

a co do naklejek to poleciało PW [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:19_________________________________________________jakiemuś h*jowi się spodobał mój znak :wallbash:

20111126208.jpg

Opublikowano
:wallbash:
Opublikowano

Za złodziejstwo ręce bym połamał :angry: Żeby jeszcze cały zerwał i go powtórnie wykorzystał, ale tu musiał byc prawdziwy IDIOTA :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Za złodziejstwo ręce bym połamał :angry: Żeby jeszcze cały zerwał i go powtórnie wykorzystał, ale tu musiał byc prawdziwy IDIOTA :wallbash:

caly zerwac jest ciezko...jak usuwalem reszte to sam mialem prob;emy ;(

Opublikowano

z nudów albo na złość, szkoda gadać co za parapety po świecie błądzą :angry:

Opublikowano

Za złodziejstwo ręce bym połamał :angry: Żeby jeszcze cały zerwał i go powtórnie wykorzystał, ale tu musiał byc prawdziwy IDIOTA :wallbash:

caly zerwac jest ciezko...jak usuwalem reszte to sam mialem prob;emy ;(

żaden "Władca Pierścieni" nie odda ich bez walki dlatego całe nie zeszło :wink4: , a swoją drogą gnojostwo się szerzy prać tylko takich...myślał, że sprzeda i na flaszkę zarobi, a tylko kłopot przez takich :wallbash:

Opublikowano

no ja nie moge :wallbash: normalnie temu co to zrobił to na rynku w południe tępym nożem łapy poupierdalać a kikuty do soli wsadzić

Opublikowano
  • Autor

no ja nie moge :wallbash: normalnie temu co to zrobił to na rynku w południe tępym nożem łapy poupierdalać a kikuty do soli wsadzić

popieram :good:

znak się zamówi nowy z ASO...kosztuje całe 66zł... :wink4:

a narazie jest clean ass :naughty:

Opublikowano

no ja nie moge :wallbash: normalnie temu co to zrobił to na rynku w południe tępym nożem łapy poupierdalać a kikuty do soli wsadzić

popieram :good:

znak się zamówi nowy z ASO...kosztuje całe 66zł... :wink4:

a narazie jest clean ass :naughty:

albo załóż znaczek DOPE ktoś takie miał :naughty:

Opublikowano

Pewnie jakieś gówniarstwo :wallbash: Ciesz się, że tym kawałkiem znaczka nie przemalowali w złości całego boku :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.