Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a z czego masz progi zewnetrzne ?? to sa nakladki czy calkiem odzielne progi??

Opublikowano
  • Autor

to są nakładki ABT...tak na nich jest napisane

Opublikowano

naprawde sa najladniejsze ze wszystkich jakie ostatnio ogladalem musze na takie zapolowac :decayed:

Opublikowano

Czesc Artur :) ile dales za ta pokrywe podloketnika w ASO?:P

Opublikowano

309 w skórze u Konarzewskiego

Opublikowano
  • Autor

309 w skórze u Konarzewskiego

prawie 350zł ale warto...bo ten połamany zatrzask nie szpeci wnętrza :kox:

Opublikowano

fakt, pomyliłem się :bag: ale też sądzę, że warto :) jeszcze do A3 kupowałem w czarnej skórce :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe graty:

w końcu się dorobiłem i będzie RNS_E i moduł BT z końcówką H :ad:

Wielkie podziękowania dla SIEMIANA za złożenie kompletu :notworthy:

20120109264.jpg

Opublikowano

nowe graty:

w końcu się dorobiłem i będzie RNS_E i moduł BT z końcówką H :ad:

Wielkie podziękowania dla SIEMIANA za złożenie kompletu :notworthy:

20120109264.jpg

Gratulacje :good: Chyba najlepszy mod jaki można sprawić sobie :naughty: BTW:

Dymałeś tyle km do siemiana na instalacje rnsa?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niee od niego kupiłem tylko i wysyłka kurierem...a tak na marginesie zrobie reklame Siemianowi...Zakupy u niego to czysta przyjemność!!

Polecam!!

Opublikowano

fajne zabawki :good: to co jutro pewnie montujesz :decayed:

Opublikowano

najssss :naughty: nawet klimatronik pod grzane d*py, więc motywacja pod instalacje będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajne zabawki :good: to co jutro pewnie montujesz :decayed:

nie jutro, tylko w środę :kox:

najssss :naughty: nawet klimatronik pod grzane d*py, więc motywacja pod instalacje będzie :kox:

tak motywacja jest...jakieś strołki się poszuka i poźniej tylko zostanie wiązka :ad:

no i jak najszybciej będzie trzeba się postarać o kierę MF :cool1:

Opublikowano

a NOSB miał ostatnio na sprzedaż takie jak Twoje w pełnej elektryce, grzane :gwizdanie: niemniej jednak gratuluję RNS-E bo to moim zdaniem najlepszy mod do B6 :good: w ogóle to lubię jakoś Twoje auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a NOSB miał ostatnio na sprzedaż takie jak Twoje w pełnej elektryce, grzane :gwizdanie: niemniej jednak gratuluję RNS-E bo to moim zdaniem najlepszy mod do B6 :good: w ogóle to lubię jakoś Twoje auto :decayed:

dzięki Jedrek...

...z Nosbem nawet pisałem w sprawie tych jego stołków ale, mnie komplet nie interesował...coś się wyreza na moich stołkach (komplet był za drogi) :naughty:

Opublikowano

RNS- jeden z fajniejszych modów :good: :good: :good:

Opublikowano

Pięknie kolego zacząłeś nowy rok :kox::good:

Opublikowano

a NOSB miał ostatnio na sprzedaż takie jak Twoje w pełnej elektryce, grzane :gwizdanie: niemniej jednak gratuluję RNS-E bo to moim zdaniem najlepszy mod do B6 :good: w ogóle to lubię jakoś Twoje auto :decayed:

dzięki Jedrek...

...z Nosbem nawet pisałem w sprawie tych jego stołków ale, mnie komplet nie interesował...coś się wyreza na moich stołkach (komplet był za drogi) :naughty:

ja już też mam komplet skór w "rezerwacji" za dobra kase :naughty:

Opublikowano

nowe graty:

w końcu się dorobiłem i będzie RNS_E i moduł BT z końcówką H :ad:

Wielkie podziękowania dla SIEMIANA za złożenie kompletu :notworthy:

20120109264.jpg

:thumbup:

Opublikowano

Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.