Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie :)

kurcze zebym nie musial wymieniac tunelu na polift to tez bym wrzucil navi do siebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie :)

why????

Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie :)

kurcze zebym nie musial wymieniac tunelu na polift to tez bym wrzucil navi do siebie :kox:

Przemas przestań...pewnie kiedyś zawita u Ciebie :cool1: wierze w Ciebie

Opublikowano

powiem Ci ze chyba nie :decayed: w moim przypadku ta navi byla by troche nie praktyczna (używam paru samochodow w krorch navi jest duzym ulatwieniem) ostatnio bylem zmuszony nawet zainwestowac w nowa navi bo stara padla.... pozatym jest wiele innych gratow ktore wole zrezac predzej.... chociażby progi/klapa/bixy... :decayed::naughty: ale jak na spokojnie obczaje ta navi u Ciebie to :gwizdanie:

Opublikowano

powiem Ci ze chyba nie :decayed: w moim przypadku ta navi byla by troche nie praktyczna (używam paru samochodow w krorch navi jest duzym ulatwieniem) ostatnio bylem zmuszony nawet zainwestowac w nowa navi bo stara padla.... pozatym jest wiele innych gratow ktore wole zrezac predzej.... chociażby progi/klapa/bixy... :decayed::naughty: ale jak na spokojnie obczaje ta navi u Ciebie to :gwizdanie:

to pewnie będzie navi..klapy też nie chciałeś :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

poczytałem i :good: pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!!

Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych??

Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??

Opublikowano

Czesc Artur :) gdzie kupiles te spryski mgielkowe??'duzo jest roboty przy tym? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

poczytałem i :good: pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!!

Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych??

Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??

pokazuje...w piątek wstawie foto

a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0

- dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich)

Opublikowano

poczytałem i :good: pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!!

Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych??

Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??

pokazuje...w piątek wstawie foto

a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0

- dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich)

:notworthy: :notworthy:
Opublikowano

poczytałem i :good: pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!!

Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych??

Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??

pokazuje...w piątek wstawie foto

a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0

- dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich)

i co to jest łączny koszt tych sprysków nic wiecej nie ma??

Gratuluje RNS-E ja po zmianie mam do tej pory uśmiech na twarzy jak wsiadam do autka :) daj znać w jakim czasie wymieniłeś :)

Opublikowano

poczytałem i :good: pozdrawiam i czekam na efekt czyszczenia stołków!!! warto naprawde!!

Co potrzebuje do sprysków mgiełkowych??

Rns-e jak najbardziej na TAK!! fajna sprawa!! Na fisie pokazuje ??

pokazuje...w piątek wstawie foto

a co do mgiełkowych sprysków...to wszystkie numery część są w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0

- dysza spryskiwacza 5M0 955 985C 2 szt. 35 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt. (ale to raczej jest zbędne jeśli nie uszkodzisz swoich)

i co to jest łączny koszt tych sprysków nic wiecej nie ma??

Gratuluje RNS-E ja po zmianie mam do tej pory uśmiech na twarzy jak wsiadam do autka :) daj znać w jakim czasie wymieniłeś :)

NP. u mnie trwało to 3 godz, ale profii robotka opisana w moim watku troszke fotograficznie :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to ja 4h sie męczyłem :)

a co do zakupów od siemiana też polecam :good:

Opublikowano

U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka ;)

Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać :decayed::good:

Opublikowano

no to ja 4h sie męczyłem :)

a co do zakupów od siemiana też polecam :good:

No Siemian wiadomo "audi market" także polecam :good: :good:

Udanych zakupów Życzy Siemian :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:38_________________________________________________

U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka ;)

Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać :decayed::good:

A zachodniopomorskim też jest specjalista :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka ;)

Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać :decayed::good:

A zachodniopomorskim też jest specjalista :polew: :polew: :polew:

To już mam dwie filie :polew:

Opublikowano

co tyle tych specjalistów w tym z-p :)

no BT również zaj.... rzecz jeszcze w wersij H ja niestety posiadem ale tylko podstawową wersię czyli napewno będzie zmiana na full

no to Artur jak zrobione to dawaj foty :)

Opublikowano

Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać :decayed::good:

to kiedyś wpadnę :> :> :>
Opublikowano
  • Autor

U Artura też ok. 4h wyszło. Tyle, że na pokład wlazł jesze BT - i kilka brakujących kabelków w instalacji elektrycznej. No i bez pośpiechu z częstymi przerwami na dymka ;)

Teraz jak w kuj-pom ktoś będzie chciał założyć RNSa to wiecie gdzie podjechać :decayed::good:

dokładnie trwało to około 4h...montaż w profesjonalnym wykonaniu dziękuję BART`S

zdjęcia zrobiłem przed chwilą bo dopiero wróciłem z delegacji...

20120113291.jpg

20120113292.jpg

20120113293.jpg

20120113294.jpg

Opublikowano

najważniejszy i najfajniejszy mod wnętrza wykonany. od razy inaczej wygląda :good:

Opublikowano
:slina: no od razu auto w środku odmładza taki mod, jak bardziej na plus :good:
Opublikowano
:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.