Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nic nie sugeruję, ale teraz tylko jeszcze wyrezać QUATTRO i będzie full opcja :decayed:

Opublikowano

Full opcja będzie jak przypierdzieli solar... Wtedy na kolanach ide na pielgrzymkę do Bygdgoszczy :polew:

Opublikowano

Full opcja będzie jak przypierdzieli solar... Wtedy na kolanach ide na pielgrzymkę do Bygdgoszczy :polew:

2 razy Arturowi nie mówić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale kusicie :polew:

Opublikowano

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę :cool1:

Opublikowano

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę :cool1:

spoko jutro wykonam kilka telefonów i mogę zapytać czy chłopaki ogarną, albo czy mają kogoś od tego :wink4:

Opublikowano

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę :cool1:

wiesz, do Wrześni daleko nie jest - a ja wiem kto jest tam bardzo ogarnięty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę :cool1:

wiesz, do Wrześni daleko nie jest - a ja wiem kto jest tam bardzo ogarnięty :decayed:

przełożenie to ja bym sobie sam zrobił...ale przeba kości jakieś w liczniku zczytać i wgrać do nowego...a BARTS tego chyba nie robi :mysli:

Opublikowano

popytam wśród znajomych czy ktoś takie coś ogarnia :good:

Opublikowano

jutro coś będę wiedział w tym temacie i może nawet coś ma już na miejscu :naughty:

Opublikowano

Coraz więcej rezaczy tutaj się robi... :kox::evil::good:

Opublikowano

a no i do full opcji to jeszcze kolorowy fis by się przydał :gwizdanie:

:polew:

jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę :cool1:

wiesz, do Wrześni daleko nie jest - a ja wiem kto jest tam bardzo ogarnięty :decayed:

przełożenie to ja bym sobie sam zrobił...ale przeba kości jakieś w liczniku zczytać i wgrać do nowego...a BARTS tego chyba nie robi :mysli:

Tak, liczników nie ogarniam. Uderz do Adamooo po detale...

Opublikowano

RNS_E + BT + MF z B8 20120212383.jpg

pięknie się robi :good:
Opublikowano
  • Autor

RNS_E + BT + MF z B8 20120212383.jpg

pięknie się robi :good:

dzięki wielkie... :notworthy:

będzie jeszcze ładniej jak dojdzie gałka s-line i ręczny w czarnym kolorze :gwizdanie:

Opublikowano

Artur tylko teraz trzeba coś z drewnem zrobić bo trochę nie pasuje :confused4: a przeciwnikiem drewna nie jestem (just za duzo już kolorów ) piano black plus podsufitka i oczywiście gałka i ręczny jak mówisz

Opublikowano

jak chce Ci sie jechac do Szczecina to tu mam goscia co ogarnie fis kolor :naughty: mnie to wyszlo 450zl bo sprzedalem stary licznik za 200zl :)

Opublikowano
  • Autor

jak chce Ci sie jechac do Szczecina to tu mam goscia co ogarnie fis kolor :naughty: mnie to wyszlo 450zl bo sprzedalem stary licznik za 200zl :)

ile mu to zajmuje? i czy on ma liczniki czy najpier muszę dorwać licznik??

Opublikowano

u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma :confused4: ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx :good:

za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.