Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

ehh co za skur**el to zrobił ;/ tak to już jest że o auto się dba i wkłada się w nie dużo pracy serca i kasy żeby pięknie wyglądało człowiek się wk***ia przy każdym myciu jak się okaże że na aucie jest jakaś kolejna mała ryska a tu wystarczy parę minut żeby jeden z drugim się popisali i narobili szkód ;/ zazdrość ludzka jest chyba w tym wszystkim najgorsza. Współczuje Arturo.

A co do strzeżonego parkingu to szfagier w lublinie zostawia swoją b7 na takim i przyszedł rano i się okazało że dekielków nie ma od alusów ;/

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

ehh co za skur**el to zrobił ;/ tak to już jest że o auto się dba i wkłada się w nie dużo pracy serca i kasy żeby pięknie wyglądało człowiek się wk***ia przy każdym myciu jak się okaże że na aucie jest jakaś kolejna mała ryska a tu wystarczy parę minut żeby jeden z drugim się popisali i narobili szkód ;/ zazdrość ludzka jest chyba w tym wszystkim najgorsza. Współczuje Arturo.

A co do strzeżonego parkingu to szfagier w lublinie zostawia swoją b7 na takim i przyszedł rano i się okazało że dekielków nie ma od alusów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo, a nawet gorzej. Dach, drzwi, maska, klapa, zderzaki... normalnie wszystko porysowane - sprawcy nie ujęto. Na szczęście miałem AC... jestem już po malowaniu które kosztowało 12tyś.I jedno co mogę powiedzieć... cholernie wkurzają nowe ryski tworzone przez inne istosty. Co kilka dni przybywa nowa ryska, jak nie z parkowania sąsiadów... to kot sobie pochodzi po autku, a że łapka się mu ślizga to pazurkiem zaczepi... . Kilka dni temu ptak mi próbował wylądować na drzwiach... Po prostu masakra.

Przed malowaniem miałem jedną wielką rysę jak u Ciebie przez kilka elementów, którą zdobył poprzedni właściciel. Wtedy nic mi nie przeszkadzało, nie denerwowało - byłem szczęśliwszy patrząc na swoje auto.

Teraz kupił bym wielki kondon na auto... coś jak na telefony.

ps. To tak na pocieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, stawiasz w jakims miejscu gdzie chodzi dużo ludzi, wracaja z imprez itp? mi ostatnio facet zrobił ryse jak stałem na parkingu kolo sklepu, z daleka wszysto widziałem i na szczęście go złapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po*ebane miasto ... Jędrzej , ty , ja ... to sie w pale nie mieści ...

tez dolaczylem do zacnego grona heh jakis inny sposob niz malowanie ?

Bo ty artur malujesz full ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko Artura już maźnięte jest... Kieras też miałeś przygodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj już pomalowany...po wymianie rozrządu, oleju, we wtorek ida klocki i tarcze tył pod nóż, przyszły nowe wycieraczki o w przyszlym tygodniu przyjdzie czas modzić dalej :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kto i gdzie montuje rsn-e w kujawsko - pomorskim?? Gdzie można kupić taki zestawik (rsn-e) w miarę zadbany i w 100% sprawny?

Z tą nową kierownicą wszystko ok? Chodzi mi konkretnie o poduchy?

Ile Cię te dwie sprawy wyniosły? Jaki był ich koszt?

PS: za pracę włożoną w autko... wielki szacun :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS_E mozesz kupić u Siemiana kiere też, a sprawa poduszek jest nie wyjaśniona...ja moglbym Ci to wszystko zamontowac

---------- Post dopisany 07-07-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 10:55 ----------

zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje :wink:

nowy lakierek już jest:

popr14.jpg

tarcze +klocki na tył:

20120628595.jpg

poźniej wskoczył komplet wahaczy + końcówek LEMA

20120702600.jpg

no to by bylo na tyle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy lakier jest śliczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalbym troche gleby z porzodu jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy lakierek :kox: teraz tymbardziej beda bolaly obicia parkingowe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalbym troche gleby z porzodu jeszcze :wink:

nie da rady...autem muszę jeździć codziennie więc musi pozostać "trochę" użytkowe...a na działkę i tak ledwo się doczłapuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ja to twoje auto chyba widziałem na żywo nie? :grin::grin: Na kacu nie pamiętam nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ja to twoje auto chyba widziałem na żywo nie? :grin::grin: Na kacu nie pamiętam nawet

Byc moze...na tym spocie w kuj-pom...niby ogolnopolskim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu,,, zawsze na posterunku...a co do spota to ja byłem chwile i swoje wiem :decayed::grin::wink::polew:

---------- Post dopisany 22-08-2012 at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2012 at 07:19 ----------

fotele dziś przyszły do mnie :decayed:

i bedzie w końcu rezanko grzania d*p...dodatkowo dojdzie pakiet schowek+regulacja wysokości fotele pasażera+ori pakiet ośiwetlenie+pakiet siatex na tył :grin:

20120822801.jpg

20120822802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem wymieniamy przegub a dziś auto skonczyło tak...przegub sie zmielił...Panowie jakiej firmy kupić i czy to mogła być wina mechanika??

Zdj_cie0648.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Lobro. Albo coś gównianego założyłeś albo mechanik coś spieprzył przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...