Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj miałem wymieniamy przegub a dziś auto skonczyło tak...przegub sie zmielił...Panowie jakiej firmy kupić i czy to mogła być wina mechanika??

http://s17.postimage.org/jc2qfu7v3/Zdj_cie0648.jpg

Jak masz dużo funduszy to oczywiście spidan:good: A ja założyłem po 160zł sztuka LPR i smigają już roczek i wszystko jest git. Także też polecam:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już dotarłem

Na wstępnie chłapaki (DOMIN79 i ostasmarcinek) dzięki wielkie jeszcze raz za kawał dobrej roboty :oklasky::oklasky::ok2:

no to od dziś mam:

- grzane doopy

- pakiet siatex :decayed:

- schowki pod fotelami:decayed:

- DRL by DOMIN&MARCIN

- włącznik świateł z funkcją AUTO.

20120901811.jpg

20120901812.jpg

20120901813.jpg

20120901814.jpg

20120901815.jpg

20120901817.jpg

20120901818.jpg

20120901819.jpg

20120901820.jpg

20120901821.jpg

20120901822.jpg

20120901823.jpg

20120901824.jpg

20120901825.jpg

20120901826.jpg

20120901827.jpg

jest i Dino :grin:

20120901828.jpg

no i w drodze powrotnej mała przygoda z warszawska policją...ale się udało :facepalm:

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI dla Dominika i Marcina i miło było wszyskich poznać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nacykałeś fotek :decayed: Dobrze że z tą policją Ci się udało bo była by klapa, a co do rezanka zapraszamy na następne jak coś wymyślisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rezo-spot :decayed: Już chyba się domyślam w jakim celu Dominik próbował się dodzwonić (chcieliście czujnik zapięcia pasów odpalić :grin:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nacykałeś fotek :decayed: Dobrze że z tą policją Ci się udało bo była by klapa, a co do rezanka zapraszamy na następne jak coś wymyślisz :kox:

wysmyśle coś na bank...i będę wpadał :decayed:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

Fajny rezo-spot :decayed: Już chyba się domyślam w jakim celu Dominik próbował się dodzwonić (chcieliście czujnik zapięcia pasów odpalić :grin:).

dokłądnie chodziło o odpalenie czujnika zapięcia pasów :wink:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

Niezła dziupla u Domina :naughty:

Dziupla u Domina jest prze---uj :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie rezanko pierwsza liga:banan: ale coś widze że Domin zapier..lał a reszta okupowała chyba altankę:grin: gratki rezania może następny będę ja:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie rezanko pierwsza liga:banan: ale coś widze że Domin zapier..lał a reszta okupowała chyba altankę:grin: gratki rezania może następny będę ja:naughty:

każdy miał swoją robote nikt nie leżal:decayed: a altana to takie centrum dowodzenia z prerelką:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwracam honor:wink: Domin jak byś gdzieś dorwał samą dokładkę s-line obojętnie jaki kolor w rozsądnych pieniędzorach to trzymaj dla mnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej ekipie robota sie sama robiła tylko czas jakby szybciej leciał, szkoda, że nikt foty w altance nie walnął z kratą Perełki :decayed: Artur o której dotarłeś do domu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej ekipie robota sie sama robiła tylko czas jakby szybciej leciał, szkoda, że nikt foty w altance nie walnął z kratą Perełki :decayed: Artur o której dotarłeś do domu :naughty:

w domu byłem o 22...czyli droga szybasz o 10 minut z postojem na szybkie zarcie i przygodą policyjną

PS. Podejdzie do mnie któryś??

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...