Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qwa...nie mogę znaleźć kiery i mnie zaraz szlak trafi :wallbash:

Mi dzisiaj przyszły probki skor z Poznania, i powiem ci ze cos tam wybiore ale tez identyczna nie bedzie :gwizdanie:

Cieżki temat z naszym kolorem, no i ja chyba obszywam swoja trojramienną z b6 bo po tym zamieszaniu ze poducha z b7 moze nie wystrzelić troche się obawiam..... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

gdzie wyczytałeś, że poducha z B7 może nie wystrzelić...

...no i sprawa nr2 to co pisałem w Twoim wątku podaj mi tu jaki masz kolor tej kiery

Opublikowano

Cierpliwości Artur - znajdziemy w końcu...

Obecnie nic nie ma - znalazłem tylko 4 ramienną ale niestety ze zmianą biegów:

4R1VB.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bartek ale ja się obawiam, że kierownica to jeszcze nie problem...większym problemem będzie poduszka :confused4:

Opublikowano

Artur, a nie można tej poduchy jakoś przemalować farbą lateksową? [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:09_________________________________________________http://allegro.pl/skorzana-kierownica-z-multifunkcja-do-audi-a4-b7-i2091260072.html

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-airbag-poduszka-kierowcy-i2049540516.html

czy to taki kolor jak teraz masz??

Opublikowano

Kierownica, którą podał Bula, to nie ten odcień - ale poduszka to chyba jest to... Postarajcie się o numery - zweryfikujemy co to...

Opublikowano

kierownice zawsze można obszyć tutaj opcja multifunkcji i poduszka tworzy problem

Opublikowano
  • Autor

Jestem w pracy i na tym dziadoskim kompie nie widze nr tel do goscia od poduszki...Buła jak mozesz to podaj mi nr [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:05_________________________________________________dobra dzwoniłem jutro gosc mi poda numer czesci [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:09_________________________________________________air bag, który podał Bula jest koloru beż kamut...ciekawi mnie czy ten odcień bardzo by odbiegał od mojego ori koloru...

PS. Coraz bardziej się skłaniam ku temu beżowi :mysli:

Opublikowano

A weź podskocz do Konara może mają jakieś próbki kolorystyczne to sobie porównasz czy podejdzie, a jak nie to ja bym starał się odkleić znaczek i ramkę, a wtedy lateksową farbą do skór..świni niebieskiej, ani zielonej nie ma, a takie tapicerki szyją :decayed:

Opublikowano

Znalazłem 4-ramienną MF bez łopatek w komplecie z poduszką - idealnie w Twojej tonacji czyli 1VB. Gość chce 1100zł (pewnie do utargowania). No ale takiej nie chcesz...

Zanim zdecydujesz się na Kamut (TND) albo Achat (TNC) najpierw zrobiłbym przymiarkę (zdjęcia porównujące odcień albo przymiarka w B7 z takim kolorkiem).

Zastanawia mnie jeszcze beż "Piment" UQZ...

2080450992

Opublikowano

A weź podskocz do Konara może mają jakieś próbki kolorystyczne to sobie porównasz czy podejdzie, a jak nie to ja bym starał się odkleić znaczek i ramkę, a wtedy lateksową farbą do skór..świni niebieskiej, ani zielonej nie ma, a takie tapicerki szyją :decayed:

Masz racje, kiere obszyc, a reszte dobrac kolor i prysnąc, nawet baze mozna dobrac i bedzie ładnie. Malowałem kiedys cos od tapicery bazą i było good , tylko podkład wiażacy musi byc zeby sie trzymało dobrze, najgorszy problem to ten znaczek, ale jezeli obudowe się sciąga to mysle ze od spodu można (odgrzac) znaczek i bedzie git.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem 4-ramienną MF bez łopatek w komplecie z poduszką - idealnie w Twojej tonacji czyli 1VB. Gość chce 1100zł (pewnie do utargowania). No ale takiej nie chcesz...

Zanim zdecydujesz się na Kamut (TND) albo Achat (TNC) najpierw zrobiłbym przymiarkę (zdjęcia porównujące odcień albo przymiarka w B7 z takim kolorkiem).

Zastanawia mnie jeszcze beż "Piment" UQZ...

2080450992

nie wiem co robić :wallbash:

na zdjeciach te kolory są pewnie zupełnie inne niż w realu

malować na bank poduszki nie będę opcje są dwie...albo beż kamut albo czarna...

widziałem nawet A8 z jasnym wnetzrem i czarną kierownicą

np to: http://allegro.pl/audi-a8-4-2tdi-quattro-2008-individual-full-opcja-i2091544330.html

a tu jakaś dziwna kompozycja: http://allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-2005r-lopatki-el-klapa-el-kierowni-i2084235830.html

Opublikowano
  • Autor

widziałem...kamutu nie bedzie bo nie będę robił 3 kolorów beżu w środku...będzie niespodzianka :kox:

Opublikowano

no nie mow ze scieta od np. RS4 :cool1: to wtedy nikt nie bedzie patrzyl na kolor :naughty: hee

Opublikowano

ArturB6 zapytam moja byłą B6 o tą kierownice. Wiem że miała być zmieniana a ja miałem swing :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25786.0

Opublikowano
  • Autor

ArturB6 zapytam moja byłą B6 o tą kierownice. Wiem że miała być zmieniana a ja miałem swing :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25786.0

:wallbash: a ja już zamówiłem czarna :confused4:

Opublikowano

No to po :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.