Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No Artek na bogato piękna profi robota przekaż bratu:decayed:

Eeeee On robił tylko montage pod moje dyktando :decayed:

ale dobry jest Audice może kupić :decayed:

niedługo zaprezentuje Wam gdzie montuje sie tubala:decayed:

ale w Twoim aucie??

ja vol :decayed: we sedanie tyz sie da:wink:

Opublikowano
  • Autor
No Artek na bogato piękna profi robota przekaż bratu:decayed:

Eeeee On robił tylko montage pod moje dyktando :decayed:

ale dobry jest Audice może kupić :decayed:

niedługo zaprezentuje Wam gdzie montuje sie tubala:decayed:

ale w Twoim aucie??

ja vol :decayed: we sedanie tyz sie da:wink:

tylko nie mów ze zamiast koła zapsowego? :decayed:no i pamietaj ze ja mam głośnik 30cm średnicy :decayed:

Opublikowano
No Artek na bogato piękna profi robota przekaż bratu:decayed:

Eeeee On robił tylko montage pod moje dyktando :decayed:

ale dobry jest Audice może kupić :decayed:

niedługo zaprezentuje Wam gdzie montuje sie tubala:decayed:

ale w Twoim aucie??

ja vol :decayed: we sedanie tyz sie da:wink:

tylko nie mów ze zamiast koła zapsowego? :decayed:no i pamietaj ze ja mam głośnik 30cm średnicy :decayed:

zobaczymy , pewnie w poniedziałek będzie div co i jak:decayed:

Opublikowano

no i efekt...

2013_06_22_584.jpg

Kit z nagłośniem... Obok pod siatką zabezpieczona butla z podtlenkiem - teraz to d*pę będzie urywać :decayed:
Opublikowano
Kit z nagłośniem... Obok pod siatką zabezpieczona butla z podtlenkiem - teraz to d*pę będzie urywać :decayed:

nawet niewiesz jak cięzko poderwac dupe Artura :grin::grin::grin: trza go budzić co chwila:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Kit z nagłośniem... Obok pod siatką zabezpieczona butla z podtlenkiem - teraz to d*pę będzie urywać :decayed:

nawet niewiesz jak cięzko poderwac dupe Artura :grin::grin::grin: trza go budzić co chwila:polew::polew::polew:

no co fakt to fakt :polew::polew::polew:

Opublikowano

teraz to chyba bede cie słyszał z balkonu jak do siebie pod blok podjedziesz :naughty:

Opublikowano

tylko zeby Ci poszycia teraz nie zerwało z lewej strony :grin:

Opublikowano

Poszycie powiadasz.. Spawy na tej ćwiartce od razu puszczą i tyle będzie z tej imprezy :grin:

Opublikowano
  • Autor
tylko zeby Ci poszycia teraz nie zerwało z lewej strony :grin:
Poszycie powiadasz.. Spawy na tej ćwiartce od razu puszczą i tyle będzie z tej imprezy :grin:

spokojnie Panowie jak coś się poszpachluje i pomaluje i będzie malina :decayed:

Opublikowano

Artek kiedy działasz z licznikiem:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jest i kolor fis :decayed::banan:

2013_07_05_591.jpg

2013_07_05_592.jpg

Reid dzięki za pomoc w zaadoptowaniu do furki :drinks:

Domin dzięki za pomoc w kodowaniu :drinks:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Artek gratki modzika :wink::thumbup1:

Opublikowano

Widziało się fisik na żywo i jest :kox::kox: jak i całe auto :kox::kox:

Opublikowano

Elegancko Arturek ;)

Opublikowano
jest i kolor fis :decayed::banan:

http://s13.postimg.org/ipu8u1mav/2013_07_05_591.jpg

http://s13.postimg.org/qhayslqg7/2013_07_05_592.jpg

Reid dzięki za pomoc w zaadoptowaniu do furki :drinks:

Domin dzięki za pomoc w kodowaniu :drinks:

Super! To temat już ogarnięty? Można robić masowe swapy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za dobre słowo Panowie.

Bartek temat ogarnięty ale nie na masową skale :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.