Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogłeś oprawek nie zmieniać, ja mam te Osramy Led w ori oprawce h6w, są w sprzedaży:

Żarówki LED Osram T4W BA9s LEDRIVING 6000K 2szt. (3616286876) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(ba9s) są symetryczne, a w bixie oprawka jest asymetryczna (bax9s), piłuje się jeden bolec żarówki i siedzą idealnie

Opublikowano
obiecane foki z wymiany postojówek na w5w :decayed:

podziękowanie dla kolegi reid :drunk:

wymieniłem gniazda i zapodałem osram diadem ale jedna knie 4000k tylko 6000k (czyli te które widać luzem:decayed: ) bo z bixem lepiej się komponuje

http://s15.postimg.org/yp6z78aff/2013_11_05_790.jpg

sama postojówka :kox::ad::banan:

http://s15.postimg.org/dgtapsvyj/2013_11_06_791.jpg

http://s15.postimg.org/wsa92njrf/2013_11_06_792.jpg

postój + boxenon

http://s15.postimg.org/gik2zr93f/2013_11_06_793.jpg

http://s15.postimg.org/ku8oorg0b/2013_11_06_794.jpg

http://s15.postimg.org/93ur7dn7v/2013_11_06_795.jpg

Siema,

Artur super to wygląda. Musze sobie też takie coś zapodać bo mam wieczny problem z moimi postojówkami. Non stop mi się żarówki przepalały, kupiłem więc ledy niby wszystko cacy ale po miesiącu użytkowania też mi błędy wyskakiwały a ledy zmieniły funkcjonalność z lampy na stroboskop :facepalm:. Za każdym razem jak poprawiałem pozycję żarówki w gnieździe problem znikał na jakiś czas i tak w kółko :facepalm:

Myślę, że wymiana gniazda dobrze zrobi no i lampeczki również.

Mógłbyś mi podać dokładny numer tej części??

Pozdro 600

Opublikowano

Artek miło było... do następnego :hi::wink:

Opublikowano
  • Autor

żeby nie było, że byłem u Domina tylko chlać to:

- wpadł włącznik w chromie

2013_11_14_814.jpg

2013_11_14_821.jpg

- zewnętrze lustra fotochromatyczne

2013_11_14_816.jpg

2013_11_14_818.jpg

- no i dawno temu podłączone zostało TV z HDMI, USB i adapterem pod kamerkę :decayed:

2013_11_14_819.jpg

no i Domin z Marcinem przy latarce Wladiego i moich nerwach podłaczyli spryski lamp przednich :banan::drunk::drunk::drunk::drinks::drunk::drunk::dancing::drunk:

Opublikowano

Kupiles juz wygluszenie lusterka ?

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor
Kupiles juz wygluszenie lusterka ?

Sent from my телефон

zamówione ale lecie z DE bo na magazynach w PL - brak (chyba)

LEDy dla Was też odbiorę przy okazji

Opublikowano

choooopie... rozmowy w toku??? :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
choooopie... rozmowy w toku??? :kox::kox:

hehe :polew::polew:

tak po prostu na TVN miałem ustawiony i powiem Ci zastanawiałem się kto pierwszy strzeli w to zdjęcie :polew::polew:

Opublikowano
choooopie... rozmowy w toku??? :kox::kox:

hehe :polew::polew:

tak po prostu na TVN miałem ustawiony i powiem Ci zastanawiałem się kto pierwszy strzeli w to zdjęcie :polew::polew:

wydało się pewnie Pudziana dziś też oglądałeś :decayed:

nie ma obijania się dobrze jest Artur:wink::naughty:

Opublikowano
  • Autor
choooopie... rozmowy w toku??? :kox::kox:

hehe :polew::polew:

tak po prostu na TVN miałem ustawiony i powiem Ci zastanawiałem się kto pierwszy strzeli w to zdjęcie :polew::polew:

wydało się pewnie Pudziana dziś też oglądałeś :decayed:

nie ma obijania się dobrze jest Artur:wink::naughty:

nie nie wczoraj robiłem zdjęcia :naughty:

Opublikowano
żeby nie było, że byłem u Domina tylko chlać

ale pierwsze co zaczął się tłumaczyć:grin:

Opublikowano
żeby nie było, że byłem u Domina tylko chlać

ale pierwsze co zaczął się tłumaczyć:grin:

zobaczymy jak ty tam zajedziesz:grin::naughty:

Opublikowano

Artur a dalej masz te zaklocenia od tej tv ?

Sent from my телефон

Opublikowano
  • Autor
żeby nie było, że byłem u Domina tylko chlać

ale pierwsze co zaczął się tłumaczyć:grin:

zobaczymy jak ty tam zajedziesz:grin::naughty:

hehe no dokładnie...bardziej gościnnych ludzi nie znam :naughty:

Opublikowano
żeby nie było, że byłem u Domina tylko chlać

ale pierwsze co zaczął się tłumaczyć:grin:

zobaczymy jak ty tam zajedziesz:grin::naughty:

hehe no dokładnie...bardziej gościnnych ludzi nie znam :naughty:

rozumiem ze za jakiś czas powtórka:naughty: też się zjawimy:wink:

Opublikowano
  • Autor

Truskawka...oczywista oczywistość :banan:

Opublikowano

Z czego rezany włączniczek? Bardzo ładny sam poluje ale jeden już leży w domu i nie pasuje. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

z Audi s3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.