Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O ja jebie Artur co to jest....ja swoje thermo sprzedaje jak tak ma chodzić:thumbup::thumbup:

niepanikuj toc to disel zakpcic musi:decayed:

Opublikowano

co ze sterowaniem? zegar czy pilot? pilot ori czy jakis uniwersalny?

Opublikowano
co ze sterowaniem? zegar czy pilot? pilot ori czy jakis uniwersalny?

zegar + pilot uniersalny:wink:

Opublikowano

Artur poka jakiego masz pilota? był już w zestawie czy kupowałeś?

Opublikowano
  • Autor
co ze sterowaniem? zegar czy pilot? pilot ori czy jakis uniwersalny?

zegar + pilot uniersalny:wink:

dzięki Domin za pilnowanie tematu...już wróciłem od Bartka, później wstawie foty :banan::dancing::dancing:

Opublikowano
co ze sterowaniem? zegar czy pilot? pilot ori czy jakis uniwersalny?

zegar + pilot uniersalny:wink:

dzięki Domin za pilnowanie tematu...już wróciłem od Bartka, później wstawie foty :banan::dancing::dancing:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Nowy wymarzony pakiet lato już przywieziony od Bart-S`a

19" 8,5" i ET48 - opony Ventus Sport K104 235/35

2014_01_12_942.jpg

+dystans i dłuższe śruby

2014_01_12_941.jpg

Bartek jeszcze raz dzięki za transakcje. :drunk::drunk::drinks:

Opublikowano

Koło :kox:

Opublikowano
  • Autor
Koło :kox:

miałem repliki 18" ale awsze myślałem o 19 i jest...:kox::kox::kox:

Opublikowano

jak to mówi Mateusz bajka:decayed:

Opublikowano

CO to za oponki?

Opublikowano

Kuźwa Artur teraz to mi gula zrobiłeś więc zaczynam myśleć już o nowym felunku:naughty:

Opublikowano
Nowy wymarzony pakiet lato już przywieziony od Bart-S`a

19" 8,5" i ET48 - opony Ventus Sport K104 235/35

http://s30.postimg.org/gdnxrn5sh/2014_01_12_942.jpg

+dystans i dłuższe śruby

http://s30.postimg.org/498oanswh/2014_01_12_941.jpg

Bartek jeszcze raz dzięki za transakcje. :drunk::drunk::drinks:

Nie ma problemu. Niech Ci dobrze służą :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
CO to za oponki?

Hankook

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Kuźwa Artur teraz to mi gula zrobiłeś więc zaczynam myśleć już o nowym felunku:naughty:

dlugo się wahałem aż w grudniu padła decyzja, że zabieram :banan:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Nowy wymarzony pakiet lato już przywieziony od Bart-S`a

19" 8,5" i ET48 - opony Ventus Sport K104 235/35

http://s30.postimg.org/gdnxrn5sh/2014_01_12_942.jpg

+dystans i dłuższe śruby

http://s30.postimg.org/498oanswh/2014_01_12_941.jpg

Bartek jeszcze raz dzięki za transakcje. :drunk::drunk::drinks:

Nie ma problemu. Niech Ci dobrze służą :thumbup1:

Będę dbał jak o swoje :wink:

Opublikowano

zrobiłes gula wujek :slina: koło :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
zrobiłes gula wujek :slina: koło :kox::kox::kox:

przepraszam :friends::wstydliwy:

Opublikowano
zrobiłes gula wujek :slina: koło :kox::kox::kox:

przepraszam :friends::wstydliwy:

tera juz zapózno , musze pomyslec o 19:decayed::grin:

Opublikowano

to koło ma coś w sobie, super

Opublikowano

za te koła nie dostaniesz ode mnie lustra z kompasem :thumbup1:

Opublikowano
za te koła nie dostaniesz ode mnie lustra z kompasem :thumbup1:

Ja czy Arty :eusathink::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.