Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łojacie panie... :kox:

Opublikowano

mój następny modzik :decayed:

Opublikowano

kolejny no:facepalm: mój po wczorajszych odwiedzinach u Dominika też taka chce:kwasny::polew:

Opublikowano

matko i córko-kupiłeś moją kierę :thumbdown::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Widzę, że nie żartowałeś wczoraj mówiąc o grubym modzie :-) Jest bajera.

Opublikowano

Gratki Arturo!

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

P.S.Jak tam piecyk?

Opublikowano
  • Autor

dzieki za dobre słowa...zawsze po takim modzie mówie ze to koniec...

...ale po dzisiejszej walce z kabelkami Domin powiedział tylko nie kup sobie beczki bo przepadniesz :polew:

było

DSC_0077.jpg

jest :kox: po :ad:

DSC_0078.jpg

DSC_0079.jpg

PS. Zbyszek piecy śmiga aż miło :slina:

Opublikowano

Karwa Artek my to jednak mafia jesteśmy:grin: kiera pięknie się prezentuje:kox::kox:

Opublikowano

jest kozak :kox: tylko wywal te zapachy z nad RNSe, mojemu Wujasowi wylała się taka buteleczka i wszystko miał do wymiany, przyciski bo farba pozłaziła. Z navi tak samo farba zeszła z przycisków mu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Karwa Artek my to jednak mafia jesteśmy:grin: kiera pięknie się prezentuje:kox::kox:

no Ci powiem zze robi robotę ta kiera

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

jest kozak :kox: tylko wywal te zapachy z nad RNSe, mojemu Wujasowi wylała się taka buteleczka i wszystko miał do wymiany, przyciski bo farba pozłaziła. Z navi tak samo farba zeszła z przycisków mu :kwasny:

spokojnie 4 rok lataja e mna i jest looz :decayed:

Opublikowano

Ale dłubania miałeś podobno trochę z kablami?

Opublikowano
  • Autor
Ale dłubania miałeś podobno trochę z kablami?

no dużo nie było ale ja słaby jestem w temacie...no ale jest Szef Domin i dałem rade! - dziękuje!!

WLADI a Ty miałeś dać znaka ??

Opublikowano
Ale dłubania miałeś podobno trochę z kablami?

no dużo nie było ale ja słaby jestem w temacie...no ale jest Szef Domin i dałem rade! - dziękuje!!

WLADI a Ty miałeś dać znaka ??

podobno tak jak kiedyś u mnie było :)

Opublikowano

A co dokladnie??

Opublikowano
:kox: A co do tego czy jest niewygodna to nie prawda. Szybko się przyzwyczaisz, ja miałem obawy przed montażem ale szybko się przyzwyczaiłem i teraz bym na inną kierę nie zamienił .:wink: Wygląd! :kox:
Opublikowano

Kiera :slina::slina: Wsadził bym sobie taką do LEONA :grin::grin::grin: wypas gurbo lecisz Artur!

Opublikowano
  • Autor
:kox: A co do tego czy jest niewygodna to nie prawda. Szybko się przyzwyczaisz, ja miałem obawy przed montażem ale szybko się przyzwyczaiłem i teraz bym na inną kierę nie zamienił .:wink: Wygląd! :kox:

Grzegorz mi od ręki podeszła i przyzwyczaiłem się już :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Kiera :slina::slina: Wsadził bym sobie taką do LEONA :grin::grin::grin: wypas gurbo lecisz Artur!

staram się :grin:

Opublikowano

Co tam miales z montazem??

A mnie ta kiera mega wkurza:kwasny:

Tyle,ze wyglad tak mi sie podona,ze nie zmieniam:wink:

Opublikowano

Kto to widzial tyle kasy na kiere wydac :decayed:

Tez taka chce do siebie:slina:

Artur nie modź wiecej bo ludzi zarażasz:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.