Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

klasyczne ale mega dobre koło, podoba misie lubisie :kox:

Opublikowano

przekozak jest fura. Naprawdę na żywo prezentuje się przepięknie!

btw. gokardy wpisujemy na listę stałych spotkań.

Opublikowano

Ale gunwo nie felga.

Pasi fhuj :decayed:

Opublikowano

Artur :kox:

Opublikowano
  • Autor
przekozak jest fura. Naprawdę na żywo prezentuje się przepięknie!

btw. gokardy wpisujemy na listę stałych spotkań.

dzięki za dobre słowo...i chciałem przeprosić za ucieczkę ale musiłąem być na 16 w Bydg. :decayed:

Opublikowano

potrzebujesz jeszcze tych tarcz i klocków ?

Opublikowano
  • Autor
potrzebujesz jeszcze tych tarcz i klocków ?

jutro jade do mecha żeby sprawdził i potwiedził czy to tył tak jak mi sie wydaje...

PS. Jaki płyn hamulowy zalać bo oststnio brałem tylko na chwilę

Opublikowano

I jak sie smiga na 19':naughty: Jeszcze dokladka i fura będzie przechoj:decayed:

Opublikowano
potrzebujesz jeszcze tych tarcz i klocków ?

jutro jade do mecha żeby sprawdził i potwiedził czy to tył tak jak mi sie wydaje...

PS. Jaki płyn hamulowy zalać bo oststnio brałem tylko na chwilę

Ate SL6 lub Typ200

Opublikowano
  • Autor
I jak sie smiga na 19':naughty: Jeszcze dokladka i fura będzie przechoj:decayed:

jeździ sie dobrze :decayed:

tylko tarcze z tyłu biją :grin:

DEV płyn zgodnei z zaleceniem też bedzie wymieniony :hi:

D4NTE - dzięki staram się...już nowe suweniry w drodze:kox:

dziś dotarł dystans na ty z 15 mm na 17 sie przerzuci i bedzie :kox: jak przełoże to cyknę foty jak to wygląda :whistling:

Opublikowano

oj artur artur ahh ta twoja b6 :wink:

Opublikowano

Swoją drogą coś Ty robił że pogiąłeś tylne tarcze?:co:

Opublikowano
  • Autor
Swoją drogą coś Ty robił że pogiąłeś tylne tarcze?:co:

nie wiem :decayed:

Opublikowano
Swoją drogą coś Ty robił że pogiąłeś tylne tarcze?:co:

za dużo na ręcznym jeździł :grin::decayed:

Opublikowano
Swoją drogą coś Ty robił że pogiąłeś tylne tarcze?:co:

nie wiem :decayed:

Dotarły?

Na wsteku może gdzieś jechał:decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC_0226.jpg

jest ...dziekuje :drunk:

Opublikowano

podejrzewam że zyebali montaż, nie wyczyscili tarcz do żywej blachy i z czasem zaczęły bić

Opublikowano
  • Autor
podejrzewam że zyebali montaż, nie wyczyscili tarcz do żywej blachy i z czasem zaczęły bić

teraz bedzie zgodnie z Twoim przykazaniem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

jeszcze Ci za wąsko :)

troche tak wyliczylem ze da rade szerzej z tyłu o 2mm i już zamiast 15mm na tył będzie 17 :kox::banan:

Opublikowano
jeszcze Ci za wąsko :)

troche tak wyliczylem ze da rade szerzej z tyłu o 2mm i już zamiast 15mm na tył będzie 17 :kox::banan:

Wariat :cheesy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.