Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to lecimy dalej z programem :banan:

sa w full elektryce i z pamiecią atylna kanapka ma grzanko :ad::banan:

DSC_0230.jpg

DSC_0231.jpg

DSC_0232.jpg

DSC_0233.jpg

DSC_0234.jpg

Doniek dziękówka za pomoc!! :drunk::drunk::drinks::drinks::drunk::drunk:

Opublikowano

Grubo albo w cale :kox::kox::kox::banan::banan::banan:

Opublikowano

Artur za ta cene to bym sam po nie do Wawy leciał jest piknie :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

I panel na grany tył :grin:

Opublikowano

No i karwa tak to się całe towarzystwo nakręca....ja to pier....już myślę w takim układzie nad nastepnymi modami nie uciekniecie mi tak łatwo:thumbup::thumbup:

Opublikowano
I panel na grany tył :grin:

tyłu grzanego niebedziem robic poco Ci to :grin:

dokładnie, maty mi sprzedaż i gra :naughty:

Opublikowano
  • Autor
I panel na grany tył :grin:

tyłu grzanego niebedziem robic poco Ci to :grin:

Jak to po co? Fafel powiedział ze na zimowy nie jedzie jak nie będzie grzania :polew:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

I panel na grany tył :grin:[/quote

tyłu grzanego niebedziem robic poco Ci to :grin:

dokładnie, maty mi sprzedaż i gra :naughty:

Zapomnij :grin:

Opublikowano
I panel na grany tył :grin:

tyłu grzanego niebedziem robic poco Ci to :grin:

Jak to po co? Fafel powiedział ze na zimowy nie jedzie jak nie będzie grzania :polew:

+10 :thumbup::thumbup:

Opublikowano
I panel na grany tył :grin:

a co ty tam będziesz grał na tym tyle:przebiegly:

Opublikowano

nie on tylko fafel :decayed:

Opublikowano

gicio!! na najblizszym spocie obczajamy czy maty z tylu podejda do b5 :kox:

Opublikowano
  • Autor
I panel na grany tył :grin:

a co ty tam będziesz grał na tym tyle:przebiegly:

no literówka bo pisane w fona :decayed:

a tak nawiasem mówiąc to ciezko jak cholera trafić jasne fotele w skórze z wypasem :banan:

Opublikowano

literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

Opublikowano
  • Autor
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

Opublikowano

fotele wypas pochodzą z a6 c6 czy z a4 :slina::slina: gratuluje zakupu

Opublikowano
  • Autor
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

ide do tego :decayed:

jeszcze troszkę :whistling::naughty:

Opublikowano
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

ide do tego :decayed:

jeszcze troszkę :whistling::naughty:

tzn kiedy :naughty: widzimy się u dońka?:wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

ide do tego :decayed:

jeszcze troszkę :whistling::naughty:

tzn kiedy :naughty: widzimy się u dońka?:wink::decayed:

:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Truskawak zły podpis

"Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie spróbował niczego nowego" A. Einstein

Winno być tak:

"Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie pozał Domina" Artur82 :polew:

Opublikowano
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

ide do tego :decayed:

jeszcze troszkę :whistling::naughty:

ale że co że w CB to ja też będę :grin:

Opublikowano
literówka czy litrówka:decayed: wszystko jedno:wink:

a fotele faktycznie wypas:naughty:

litrówka to chetnie :decayed:

ide do tego :decayed:

jeszcze troszkę :whistling::naughty:

tzn kiedy :naughty: widzimy się u dońka?:wink::decayed:

:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Truskawak zły podpis

"Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie spróbował niczego nowego" A. Einstein

Winno być tak:

"Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie pozał Domina" Artur82 :polew:

już zmieniam :decayed: szefie:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.