Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Lo kurfa będzie szał:slina:

Będzie trzeć a nie szał. Ale ...uj Koło musi Trzeć :dancing: Artur zakładaj lato rozjebiesz system tymi kołami i osadzeniem. Teraz gwint jakiś by się przydał.

ale że co ma trzeć...to są koła od Bart-sa więc On na nich latał i nić nie tarło :banan:

No właśnie:kwasny: Niestety te uroku prawdziwych rsów nie mają:kwasny: Ale i tak są:kox:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

A pierwszym poście masz info że ET48:whistling:

a dystans :grin:

Nie chodzi Artur jak spasują tylko że ich kształt się po prostu różni:wink:

Opublikowano

Jy8SFz5.jpg

S070AZp.jpg

ezW1bUT.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

Opublikowano
o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

Sedan i wsio jasne ?

Opublikowano
o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

a jak :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

a jak :kox::kox::kox::kox:

ale jest kozak jak na zimę nie?? :decayed::banan:

kurcze Józek jak założę lato to się ustawimy na sesje

Opublikowano

spoko, coś pstrykniemy :wink: Twoja zima robi robotę, nie ma co :heat::cool1:

Opublikowano
o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

a jak :kox::kox::kox::kox:

ale jest kozak jak na zimę nie?? :decayed::banan:

kurcze Józek jak założę lato to się ustawimy na sesje

Dołączę do Was ;)

Opublikowano
  • Autor
o f*ck Józek to ja mam takie ładne auto :kox::kox::kox:

a jak :kox::kox::kox::kox:

ale jest kozak jak na zimę nie?? :decayed::banan:

kurcze Józek jak założę lato to się ustawimy na sesje

Dołączę do Was ;)

Zapraszam

Opublikowano

Piękne autko,:slina: oblukane w BT na żywo jeszcze lepiej się prezenci :whistling: no i sedan :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Piękne autko,:slina: oblukane w BT na żywo jeszcze lepiej się prezenci :whistling: no i sedan :naughty:

dzięki wielkie! :drinks:

Opublikowano
Piękne autko,:slina: oblukane w BT na żywo jeszcze lepiej się prezenci :whistling: no i sedan :naughty:

Też to chciałem powiedzieć , całkiem inaczej wygląda na żywo niż na zdjęciach

Opublikowano

jakie masz teraz zawieszenie?

Opublikowano
  • Autor
jakie masz teraz zawieszenie?

-30 KW (amory i sprężyny)

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 20:23 ----------

No to mamy lato na aucie

IMG_20140406_110421.jpg

IMG_20140406_110421.jpg

Opublikowano

Noooo jest moc:slina: daj znać jak się śmiga na 19":naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dam dam :D więcej fot wstawię później

Opublikowano

I to jest to :naughty:

Opublikowano

miód malina :naughty::kox::kox:

Opublikowano

dobrze jest! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.