Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mały serwisie +wymiana dwumasem ze sprzęgłem

DSC_0191.jpg

DSC_0192.jpg

DSC_0193.jpg

Podziękowania dla dzika :banan:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

siemka, sam będziesz to robił???

Opublikowano
  • Autor

siemka, sam będziesz to robił???

no coś Ty...sprzęgło z dwumasem już na pokładzie i auto śmiga jak nowe :banan:

Opublikowano

No i pięknie:kox:

Opublikowano

Tak trzymac.

Oby jak najdluzej.

Opublikowano
  • Autor
Tak trzymac.

Oby jak najdluzej.

Zbyszku spokojnie narazie nie mam zamiaru zwaniać :decayed:

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 00:23 ----------

no to jedziemy dalej z programem :ad:

wpadł s-line na tył :banan:

DSC_0199.jpg

DSC_0200.jpg

Opublikowano

O Ty bambusie w dupe yebany nic się nie chwaliłeś:slina::slina::slina::slina::slina::kox::kox::kox::kox::kox::thumbup1:

Opublikowano

No Panie jest prze......... :kox:

Opublikowano

Kurfa tak pacze i myśle że mogłem brać s-line:facepalm: Nie jest brzydszy od esowego:whistling:

Opublikowano
Kurfa tak pacze i myśle że mogłem brać s-line:facepalm: Nie jest brzydszy od esowego:whistling:

Endriu na szarum jest suoer ale na czarnym już takiego łał nie robilby. Szukaj eesy taniej..

Opublikowano

Artu miód malina :slina:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie stara się WAS gonić :decayed:

a faktycznie Wladi się nie chwaliłem....o zapomniałem :polew:

no i na szarym naprawde robi robotę, teraz tylko czekać aż letnie kóło wskoczy

Opublikowano
Kurfa tak pacze i myśle że mogłem brać s-line:facepalm: Nie jest brzydszy od esowego:whistling:

Endriu na szarum jest suoer ale na czarnym już takiego łał nie robilby. Szukaj eesy taniej..

Jakbyś nie zauważył ja nie mam czarnego auta:decayed: S-linów pare na allegro jest ale od esy brak:kwasny:

Super tył się komponuje Artur:good: Ale dokładkę przód wyebałbym do pieca:decayed:

Opublikowano

no teraz jest malina Artek:wink:

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor
Kurfa tak pacze i myśle że mogłem brać s-line:facepalm: Nie jest brzydszy od esowego:whistling:

Endriu na szarum jest suoer ale na czarnym już takiego łał nie robilby. Szukaj eesy taniej..

Jakbyś nie zauważył ja nie mam czarnego auta:decayed: S-linów pare na allegro jest ale od esy brak:kwasny:

Super tył się komponuje Artur:good: Ale dokładkę przód wyebałbym do pieca:decayed:

odpier...ol się od mojej dokładki :decayed:

odpowiedz na jedno proste pyatnie...widziałeś na żywo?? :wink::polew:

Opublikowano

Wandej widzi tylko swoją glebę jak leży sam na glebie:polew::polew::polew:

Opublikowano

Aż łezka sie w oku kręci :grin: ja tez juz ogarnalem swój tył ale brak czasu na foty

Opublikowano
Kurfa tak pacze i myśle że mogłem brać s-line:facepalm: Nie jest brzydszy od esowego:whistling:

Endriu na szarum jest suoer ale na czarnym już takiego łał nie robilby. Szukaj eesy taniej..

Jakbyś nie zauważył ja nie mam czarnego auta:decayed: S-linów pare na allegro jest ale od esy brak:kwasny:

Super tył się komponuje Artur:good: Ale dokładkę przód wyebałbym do pieca:decayed:

odpier...ol się od mojej dokładki :decayed:

odpowiedz na jedno proste pyatnie...widziałeś na żywo?? :wink::polew:

Nie ale tył s-line miażdzy suty nawet na tym foto:kox:Dokładka nie:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.