Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to zmien sterowanie i bedzie gicio

Opublikowano

Ale co ma Artur zmienic?

Obecnie centralka z zalancza piecyk na stale i daje sygnal na kierunki o wlaczeniu.

Czasowe wlaczenie jest na zegarku.

Opublikowano

skoro mu tak odpowiada to nic :wink:

Opublikowano
  • Autor
skoro mu tak odpowiada to nic :wink:

a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas??

Opublikowano
Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej.

Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)

Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie.

Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem).

U mnie ori Ardic 912d.

Opublikowano
Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej.

Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)

Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie.

Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem).

U mnie ori Ardic 912d.

Ja tez mam ori i wole go wykorzystywać tylko do odgrzewanie auta przed odpaleniem zanik wsiądę. Wg mnie to ze piecyk sie za kazdym razem jak spadnie temp płynu. To jest dla mnie bez potrzeby szkoda piecyka po co ma non stop chodzić ;)

Opublikowano
  • Autor
Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej.

Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)

Ori też chodzi dalej. Przy temp poniżej +5 po odpaleniu auta piecyk sam się odpala i chodzi do osiągnięcia 70C płynu chł. Przy zew -2 wystarczy 5 minut by było gorąco w aucie (klimatronik mam ustawiony na manual, szyby i środek,19C) więc nie wiem po co Wy na 30 minut odpalacie.

Dodam tylko, że Niemiec walczył w serwisie ccco z webasto, aż w końcu sam zmienił kodowanie (nie zaglebialem się dokładniej w temat mam jakiś zrzut od niego z kodowaniem).

U mnie ori Ardic 912d.

Ja tez mam ori i wole go wykorzystywać tylko do odgrzewanie auta przed odpaleniem zanik wsiądę. Wg mnie to ze piecyk sie za kazdym razem jak spadnie temp płynu. To jest dla mnie bez potrzeby szkoda piecyka po co ma non stop chodzić ;)

+1 Lubię to! :decayed:

Opublikowano
skoro mu tak odpowiada to nic :wink:

a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas??

jezeli masz ta sama centralke co ja to tak

Opublikowano
  • Autor
skoro mu tak odpowiada to nic :wink:

a mozna zakodowac na tym pilocie ktorych guzik na jakis czas??

jezeli masz ta sama centralke co ja to tak

no to na jakims spocie sie ogarnie :naughty:

Opublikowano

spoko bo ja i tak mam rozpiske w samochodzie a teraz jestem na robocie to i tak nie mam do auta dostepu

Opublikowano
  • Autor

no to jest i lustro z kompasem :grin:

Marcino87 - dzieki:naughty:

2014_01_19_952.jpg

Opublikowano
:kox::kox: nawet wiem gdzie robiłeś to zdjęcie, na jakich światłach :grin:
Opublikowano
no to jest i lustro z kompasem :grin:

Marcino87 - dzieki:naughty:

http://s7.postimg.org/d4ue2wdvv/2014_01_19_952.jpg

To teraz nawet po pijaku trafisz do domu... Kompas Cię poprowadzi :grin:

Opublikowano

Naprawdę dobrze takie lustro wygląda:slina:

Opublikowano
  • Autor
no to jest i lustro z kompasem :grin:

Marcino87 - dzieki:naughty:

http://s7.postimg.org/d4ue2wdvv/2014_01_19_952.jpg

To teraz nawet po pijaku trafisz do domu... Kompas Cię poprowadzi :grin:

no bedzie łatwiej :):decayed:

Opublikowano

piękna audica, dawno nie widziałem takiego ładnego sedana i kolor też mi się podoba;)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tak mnie dzis tknęło :grin:

2014_01_22_959.jpg

2014_01_22_960.jpg

2014_01_22_961.jpg

2014_01_22_962.jpg

2014_01_22_963.jpg

2014_01_22_964.jpg

2014_01_22_965.jpg

2014_01_22_966.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

wpadnę porobisz mi foty :eusathink:

Malinka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.