Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

artur wiadomo cos wiecej juz ... co z twoim samochodem ? jak wycena ? :wink4: moze byc PW

Opublikowano
  • Autor

tak wiadomo stoi w aso na lakiernii :wink4:

gdybym wiedzil ze to tak dlugo beda szykowac to bym sam ja polakierowal :polew:

Opublikowano

moze i by nawet lepiej to wyszlo ... bo kto jak kto , ale samemu zawsze zrobi sie najlepiej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

progi i zderzak jak w mojej...kolorek...felgi...tylko mi tylnego zderzaka i gleby brakuje :slina:

actlsub921fs6.jpg

MOJ WZÓR :cool1:

Opublikowano

Konkret... :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

manetka pod pelen fis juz jest :ad: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:36_________________________________________________w tym tygodniu biore sie za rezanie manetki pod pelen fis z Tomiczka :yeee:

Opublikowano

jeszcze brakuje lotki na klape.. no i gleba tu jest pokazna... jakies -50/60

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pelen fis juz :ad: wyrezany

szczegolne podziekowanie dla kolego Tomiczki za pomoc przy tej operacji :notworthy:

PS. Zdjecia wrzuce pozniej :wink4:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:33_________________________________________________dzis doszedl zakup uszczelki pod maske i paru pierdolek zeby oslona (ta gorna) silnika nie wpadala w rezonans :yeee:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 19:13_________________________________________________wlasnie zamowilem sobie takie gadzety :ad:

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1326653652.html

Opublikowano

a Ty nie miales podgrzewanych lusterek ?? :blink:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie...przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...ale jak to w audi...skora jest a lusterek podgrzewanych brak :polew:

Opublikowano

niestety nie...przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...ale jak to w audi...skora jest a lusterek podgrzewanych brak :polew:

ja mam skórę :P i podgrzewanie luster w standardzie. Jakiś czas temu okazało się że mam nawet podgrzewane dysze sprysków :kox:

Opublikowano
  • Autor

podgrzewane spryski to jest super sprawa :good:

Opublikowano
  • Autor

Grzegorz a to jest duzo grzebania :mysli: bo chetnie zaloze u siebie tez taki spryski...bedziesz robil jakiegos manuala z tej operacji??

Opublikowano

Grzegorz a to jest duzo grzebania :mysli: bo chetnie zaloze u siebie tez taki spryski...bedziesz robil jakiegos manuala z tej operacji??

Chcesz wyrezać podgrzewanie sprysków? To chyba w miarę łatwa sprawa. Kupujesz siurki ogrzewane, przeciągasz przewody do ogrzewanie tylnej szyby i po sprawie :)

Opublikowano
  • Autor

jakies numerki ogrzewanych spryskow moze ktos zarzucic ??

Opublikowano

chciałem pomóc naprawdę, ale bądź tutaj człowieku mądry i wymyśl co jest co.... :thumbdown:

spryski.jpg

Opublikowano
  • Autor

podpowie ktos ktory numerek trzeba by zamowic...i czy faktycznie instalacje cignie sie pod podgrzewanie tylnej szyby ??

Opublikowano

.i czy faktycznie instalacje cignie sie pod podgrzewanie tylnej szyby ??

ja mam u siebie oryginalnie pod tym przyciskiem grzanie szyby, lusterek i sprysków

Opublikowano
  • Autor

dzie dotarly mate grzewcze do lusterek...o ile pogoda pozwoli jutro rezanko :ad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.