Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie podoba na B6, B7, B8 :good: :good: :good:

tylko kolega powinien jeszcze inne elementy dolozyc... :wink4:

http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Body-Kit/Body-Kit-ABT-style/536359/

z czasem bedzie pelne ABT ? czy tak pozostanie ?

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:01_________________________________________________tutaj jest dosc tanio tylek ABT :tongue4:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Audi-A4-B6-8E-Saloon-ABT-Rear-bumper-spoiler-skirt-/190474499175?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c592a3467

na ebay.pl pewnie tez wysle ( musisz zapytac ) na razie cena z przesylka !!! to jakies 450zl :gwizdanie: przy wysylce na Niemcy odziwo jest taki sam przelicznik na PL :wink4:

cena dla UK jest b.d.b bo jakies 50 funtow :shocked: :gwizdanie: 6x taniej niz obecna cena :gwizdanie:

NIC TYLKO BRAC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl bedzie na bank zmieniany :cool1: narazie ogarniam srodek i technicznie auto...pozniej na wiosne nowy lakierek i zacznie sie zabawa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________troche pogrzebalem sobie przy aucie wiec sie pochwale:

Montaż manteki i odblokowanie FIS:

577a5cae96204faamed.jpg3a1ecd42bf36f7cfmed.jpg

Montaż postojówek Led: LED+Zenon :)

f3d6f124be2b3a71med.jpg291decf7b6832cc6med.jpg

No i wkoncu podgrzewane lusterka (zdjecia w trakcie prac):

4bac75f9eff5e769med.jpg975b18e7f504977emed.jpg

dodatkowo doszla jeszcze uszczelka pod maske i nowy akumulator Centra Futura 77Ah 760 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszły ci te maty ...

ale aż mnie gryzie to że B6 miało na standardzie 2 strefową klimatyzaję , a lusterek podgrzewanych nie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 też chyba nie miało w standardzie... A3 8P też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki juz jest urok audi :gwizdanie:

ale rezanka by nie było gdyby był fabryczny full wypas :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl bedzie na bank zmieniany :cool1: narazie ogarniam srodek i technicznie auto...pozniej na wiosne nowy lakierek i zacznie sie zabawa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________troche pogrzebalem sobie przy aucie wiec sie pochwale:

Montaż manteki i odblokowanie FIS:

577a5cae96204faamed.jpg3a1ecd42bf36f7cfmed.jpg

Montaż postojówek Led: LED+Zenon :)

f3d6f124be2b3a71med.jpg291decf7b6832cc6med.jpg

No i wkoncu podgrzewane lusterka (zdjecia w trakcie prac):

4bac75f9eff5e769med.jpg975b18e7f504977emed.jpg

dodatkowo doszla jeszcze uszczelka pod maske i nowy akumulator Centra Futura 77Ah 760 A

A skąd taka ładna manetka jest ?? :gwizdanie:

To co w następnej kolejności dekory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik juz Ty wiesz skad ta manetka...a dekory :no: :no: :no: mi sie tam moj las podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz chyba pochopnie wydałem opinię o zmianie dekorów, bo do jasnego wnętrza w skórze ten ,,las,, :) pasuje. Widziałem a4 z takim wnętrzem z dekorami rybia łuska i wygląda to tak jak znaczek S4 na grillu w TDI :D zgrywa się to wszystko ładnie ale chyba ostrzysz zęby na kiere MF ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kierownica MF to jest tak ze nie bardzo bym chicał ta z B7 bo ciężko trafić mój kolorek...a las zostanie na 1000% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio Twój kolorek z B7 trójramienna pikowana z MF w super stanie ale już poszła. Mogę Ci przesłać zdjęcia jak się klient wycofa to może się zdecydujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj tez zdjecia na PW i cene podaj :cool1:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:08_________________________________________________bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj tez zdjecia na PW i cene podaj :cool1:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:08_________________________________________________bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe :wink4:

też bym takie coś zrobił u siebie, bo te moje to kupa straszna, jaki numer ich w serwisie? Jakie koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody - tutaj masz wszystko : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.0[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 17:25_________________________________________________Jak obszyc kierownice...piowana skora czy gładką :mysli: co myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twoim przypadku zrobiłbym to gładką skórą (ze względu na jasną tapicerkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się po prostu nie spotkałem z jasną kierownicą pikowaną (zawsze widziałem czarne) dlatego może trudno jest mi to sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody :good::notworthy:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:12_________________________________________________dotarly do mnie dzis wokncu wywaniki gumowe...powiem ze wykonanie naprawde rewelka

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html

jutro wstawie zdjecia jak wygladaja w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...