Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jaha :):polew::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teraz u mnie przyjdzie pora na zawias w dol...no chyba ze predzej zabiore sie za montaz zmieniarki :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a macie może zdjęcia tych felg z róznymi ET? mowa o RSkach

Opublikowano
  • Autor

a macie może zdjęcia tych felg z róznymi ET? mowa o RSkach

a co ET 30 Ci sie nie podoba :mysli:

Moim zdaniem nawet ET 25 bym zapakowal do siebie i by bylo :good:

Opublikowano

Nie wiadomo jak by było gdyby winda pojechała by w dół :naughty:

Opublikowano

a macie może zdjęcia tych felg z róznymi ET? mowa o RSkach

a co ET 30 Ci sie nie podoba :mysli:

Moim zdaniem nawet ET 25 bym zapakowal do siebie i by bylo :good:

chce zobaczyc różnice.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiadomo jak by było gdyby winda pojechała by w dół :naughty:

Reniu na ET 30 na bank byloby :good:

na ET 25 pewnie tez by bylo :good:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:13_________________________________________________kubek i wizytownik sie dzis zasiwecil...wiec kolejne rezako :ad: zaliczone...jutro wstawie fotki :wink4:

Opublikowano

z czego brałeś diody i pod co podpinałeś?

Opublikowano
  • Autor

z czego brałeś diody i pod co podpinałeś?

diody bralem ze sklepu :tongue4: a podpialem pod podswitlenie kratek nawiewu...ktore :ad: wyzralem wczesniej...a wszystko opisane jest dziale zrob to sam o tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.0

Opublikowano

zrobiłeś to kawałkiem pleksi czy innym patentem?

Opublikowano
  • Autor

zrobiłeś to kawałkiem pleksi czy innym patentem?

tak kawalkiem pleski...jesli ktos jest zinteresowany to zapraszam na spot do Bydg. bo jeszcze mam taka pleski...dwa sa zachowane dla pewnej osoby...ktora wie, ze to dla niej :cool1:

Opublikowano

Sam sobie taką plekse dociąłeś?

Opublikowano
  • Autor

nie poszedlem do goscia co sie zajmuje takim sprawami i za 10zl ucial mi 6 paskow i dorzucil jeszcze spory kawal pleski...potem to juz tylko spilowanie jednej z krawedzi...polerka itd [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 13:54_________________________________________________Nowe mod przyszedl mi do glowy...mianowicie:

- listwy boczne od S4

- no i chyba :mysli: gleba -20

- zderzak tył na dwie rurki, oczywiscie ze zmiana tlumnika

Opublikowano
- listwy boczne od S4

:good:

- no i chyba :mysli: gleba -20

:good:

- zderzak tył na dwie rurki, oczywiscie ze zmiana tlumnika

:good: ale musialbyś się zacząć rozglądać za wydechem od 2.5 TDi

Opublikowano
Nowe mod przyszedl mi do glowy...mianowicie:

- listwy boczne od S4

- no i chyba :mysli: gleba -20

- zderzak tył na dwie rurki, oczywiscie ze zmiana tlumnika

Plan jak najbardziej właściwy :good:

Opublikowano
  • Autor

no i kolejny mod zrobiony...podswietlan kubek i wizytownik :wink4:

16317970da74af8emed.jpg

74494c49b6b08cb6med.jpg

Opublikowano

podświetlanie zrobię u siebie na pewno też :kox: a Twoje plany jak najbardziej trafione, wtedy z zewnątrz już nic autku nie będzie potrzebne!

Opublikowano
  • Autor

a no swieca :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.