Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam 17" i już konkret twardziutko.... podziwiam tych co mają 18" poważnie ... na śląsku jest porażka - może ładnei wygląda ale z dzidzią na pokładzie to raczej mało komfortowe kółeczka

A powiedz mi jaka jest różnica w twardości pomiędzy 17 i 18 na gumie 225/45 czy 22/40?? Na małych kołach dobrze się jeździ ponieważ jest wysoka i uginająca się opona a takie gumy jak wyżej napisałem są dużo bardziej sztywne i twarde i dlatego się "gorzej jeździ" :cool1:

Kolego furka ładna i plany też :good: Tylko nie łudź się że jak masz wytartą kiere i gałke to masz 170k przelotu :gwizdanie: Zerknij sobie na fele mam nuvo... Troszkę mniej oblatane od 8 i są :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma napewno wiecej najechane niz ma na liczniku skoro kiera i drazek wytarte.Pozatym kolega przeniosl sie w przyszlosc skoro ma to auto od grudnia 2010 :tongue4:

Co do felg mam8.Kolega ma takie 18 w golfieIV-fajnie wygladaly 2 lata temu kiedy nie bylo za wiele aut z ta felga.Teraz jak jade z kumplem to widze jak rozpacza bo co chwila jedzie cos na 16' ,17',18' "MAM8" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej ani kiera ani drazek nie sa wytarte ale poprzedni wlasciciel(ka) nosila konktetne piersicnie na palcach i od zlota kremowa skora jest drudna (czarna) nie wiem moze sie obejdzie bez obszywania moze da sie to wyczyscic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym zmieniał teraz fele to na pewno nie założyłbym MAM8, tyle tego po mieście lata że normalnie szok, tak jak Wandej napisał MAM Nuvo też są :kox:, a i mniej tego lata :cool1:.

Będą foty wnętrza (??), bo z chęcią bym oblookał tą kremową skórę, wiem że pisałeś żebyśmy nie pisali, ale ja jednak napisałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl Artur te kółka:

moim zdaniem większy kox niż oklepane słoneczka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wizualizacja by RENIU na Nuvo :cool1:

21392e730fc25242med.jpg

no i dobrze że o nuvo wspomniałem bo byś miał najbardziej oblatane fele w PL :decayed:

Sam się mocno zastanawiam czy RS4 19` czy Nuvo też 19` :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie łudź się że jak masz wytartą kiere i gałke to masz 170k przelotu

To sie nadaje na demotywatory...

tak jak wyzej na tej 15 stce lipa... za masywny zdezak a koło schowane jak w cali...

Wrzucaj 18 i bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>

jesli potrafisz liczyc to bys policzyl ze samochod stanie wyzej o 2mm :evil:

wiec nie wiem o czym piszesz co najwyzej moze chodzi Ci o to ze bedzie wiecej felgi niz opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...