Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi :polew:

Ja mówię o tym, że do tak dużych felg (18"), zawieszenie musi być chociaż minimalnie obniżone. W innym wypadku auto stoi wysoko jak traktor. Dlatego napisałem, że razem z kołami powinieneś kupić sprężyny obniżające o jakieś 30mm. Oczywiście najlepiej całe zawieszenie, jakiś markowy gwint :) Ale to już potężna kasa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o uzasadnienie dlaczego niby auto stanie wysoko jak traktor?????

01f1ae06d1cf6ae5.jpg

tu widzisz jak zmienia sie wysokosc calego kola wiec chodzi mi o to ze reszta to zludznie optyczne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, tu chodzi o aspekt wizualny. Niższy profil czyli mniej gumy oznacza podkreślenie "japy" między kołem a brzegiem błotnika :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, tu chodzi o aspekt wizualny. Niższy profil czyli mniej gumy oznacza podkreślenie "japy" między kołem a brzegiem błotnika :dziura:

Kolega dobrze to określił. Olej te swoje tabelki bo one na nic się nie przydadzą. Kupisz 18", założysz na standardowy zawias to wtedy zrozumiesz o co chodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale denerwuja mnie komentarze typu allroad :evil: chociaz ja jeszcze tych felg nie mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie denerwuj tylko zbieraj na obniżenie zawiasu :naughty: Ja również przez to przechodziłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale taka prawda, będzie allroad. A to i tak grzeczne określenie. Bo to wygląda jak traktor albo wóz drabiniasty, wygląda tak, że zamiast lansu wzbudza tylko uśmiech politowania, jak WIEJSKI TUNING! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kul bajerka ziomuś :cool1:

:>

Nie róbmy już koledze burdelu w temacie :) Żeby nie było OT to napiszę, że wypasiony jest ten przedni zderzak, stawiam go na równi z S-line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że radyjko Concert (uwierz to nie każdy ma :wallbash:), a tak po za tym to nie jestem zwolennikiem jasnych wnętrz i drewna. Skóra ładna jasna, kumpel taką miał w A6 prezentowała się super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli też miałeś na początku chorusa?? Audi się ośmiesza robiąc takie coś w modelach już po 2000r. Ja się przymierzam do kupna Concerta, ale ciężko jest znaleźć kodowane pod BOSE, a vagowanie to nie moja najlepsza strona :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej RS4 niż mam7.... a miało być mam8? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM8 jest maksymalnie oklepane, maksymalnie zreplikowane (ostatnio widziałem chyba 14" :sick3:) i w ogóle nie są już trendy ;)

MAM nuvo są ładne przy ciemnym lakierze a wzór RS4 to taka bezpieczna propozycja. Powyżej 17" wyglądają zawsze dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra decyzja juz zapadla beda fele RS4 18" i na to gumy 225/40/18 :cool1: mam nadzieje ze jakos to bedzie wygladac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9a676e17703f1120med.jpg

Na tym VT wyszo za***iście - furka od razu inaczej wygląda. Gratuluję wyboru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...