Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi :polew:

Ja mówię o tym, że do tak dużych felg (18"), zawieszenie musi być chociaż minimalnie obniżone. W innym wypadku auto stoi wysoko jak traktor. Dlatego napisałem, że razem z kołami powinieneś kupić sprężyny obniżające o jakieś 30mm. Oczywiście najlepiej całe zawieszenie, jakiś markowy gwint :) Ale to już potężna kasa :(

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o uzasadnienie dlaczego niby auto stanie wysoko jak traktor?????

01f1ae06d1cf6ae5.jpg

tu widzisz jak zmienia sie wysokosc calego kola wiec chodzi mi o to ze reszta to zludznie optyczne :gwizdanie:

Opublikowano

Artur, tu chodzi o aspekt wizualny. Niższy profil czyli mniej gumy oznacza podkreślenie "japy" między kołem a brzegiem błotnika :dziura:

Opublikowano

Artur, tu chodzi o aspekt wizualny. Niższy profil czyli mniej gumy oznacza podkreślenie "japy" między kołem a brzegiem błotnika :dziura:

Kolega dobrze to określił. Olej te swoje tabelki bo one na nic się nie przydadzą. Kupisz 18", założysz na standardowy zawias to wtedy zrozumiesz o co chodzi :>

Opublikowano
  • Autor

wiem ale denerwuja mnie komentarze typu allroad :evil: chociaz ja jeszcze tych felg nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

Ty się nie denerwuj tylko zbieraj na obniżenie zawiasu :naughty: Ja również przez to przechodziłem :gwizdanie:

Opublikowano

No ale taka prawda, będzie allroad. A to i tak grzeczne określenie. Bo to wygląda jak traktor albo wóz drabiniasty, wygląda tak, że zamiast lansu wzbudza tylko uśmiech politowania, jak WIEJSKI TUNING! :polew:

Opublikowano

E tam przesadzasz :gwizdanie: Wyluzuj... :pali:

Opublikowano

kul bajerka ziomuś :cool1:

:>

Nie róbmy już koledze burdelu w temacie :) Żeby nie było OT to napiszę, że wypasiony jest ten przedni zderzak, stawiam go na równi z S-line :good:

Opublikowano
  • Autor

nowe fotki + wnetrze :gwizdanie:

Opublikowano

Fajnie że radyjko Concert (uwierz to nie każdy ma :wallbash:), a tak po za tym to nie jestem zwolennikiem jasnych wnętrz i drewna. Skóra ładna jasna, kumpel taką miał w A6 prezentowała się super.

Opublikowano
  • Autor

Concert II byl dokladany przeze mnie z instalacja po wzmak + sam robilem RDS w Fis`ie :cool1:

Opublikowano

Czyli też miałeś na początku chorusa?? Audi się ośmiesza robiąc takie coś w modelach już po 2000r. Ja się przymierzam do kupna Concerta, ale ciężko jest znaleźć kodowane pod BOSE, a vagowanie to nie moja najlepsza strona :kwasny:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

to już lepiej RS4 niż mam7.... a miało być mam8? :mysli:

Opublikowano

MAM8 jest maksymalnie oklepane, maksymalnie zreplikowane (ostatnio widziałem chyba 14" :sick3:) i w ogóle nie są już trendy ;)

MAM nuvo są ładne przy ciemnym lakierze a wzór RS4 to taka bezpieczna propozycja. Powyżej 17" wyglądają zawsze dobrze :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dobra decyzja juz zapadla beda fele RS4 18" i na to gumy 225/40/18 :cool1: mam nadzieje ze jakos to bedzie wygladac :gwizdanie:

Opublikowano

dobra decyzja

Opublikowano

9a676e17703f1120med.jpg

Na tym VT wyszo za***iście - furka od razu inaczej wygląda. Gratuluję wyboru :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fele 18" juz na aucie :)

Foto narzie takie bo innych nie mam :polew: na 1stronie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.